Jump to content

ауди а4 б5 афн


cecko5979

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам едно питане колата  от заглавието набира много бавно след 110-120 та въпроса ми е може ли това да е от центровката защото в момента е зацепена с един зъб напред,не влиза в аварийен режим просто набира бавно.Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един зъб напред,няма достатъчно компресия,тоест ,клапаните отварят по рано ,не карай така колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега buzzi колата няма ли да пали трудно ако няма компресия а аз такъв проблем нямам карам така от извесно време това зацепване ми го направи един майстор който ми сменя повдигачите каза ми като прекарам ремъка на фабричните белези и колата не пали затова съм я зацепил с един зъб напред,но възникна проблема с набирането и не искам той да ми бара повече колата защото може и по-зле да стане

Редактирано от cecko5979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една проверка на всичко правено по колата няма да е зле,не е задължително да пали по лошо колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко си е зацепено както трябва ,пали от 1/4 и при -10,но и при мен има някво бавно набиране след 100 /120 все 1 дърпам още 1 кола...,ще следя с интерес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко си е зацепено както трябва ,пали от 1/4 и при -10,но и при мен има някво бавно набиране след 100 /120 все 1 дърпам още 1 кола...,ще следя с интерес

Провери дебитомера, можеш да откачиш буксата и ако върви пак така, значи е за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, при мене имаше същия проблем, плюс чернилка от отзад и от много. За чернилката се оказа пробит интеркулер, но въпреки, че чернилката изчезна, колата пак набираше тромаво и бавно, а след 100-120 ... мъка. Оказаха се прецакани гарнитури на колекторите. Не разбирам много, но може да ги провериш поне. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз попушвам и вече от 4-5 места ми казаха да си проверя да не смуче малко въздух отнякъде ...

 

Май ще се ходи при Пепката   :scherzkeks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги в неделя ще я правя за въздух не е проверил съм турбопътищата и колера здрави са пушеци аз нямам в неделч ще пиша какво е станало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги колата е направена,проблема беше точно в зацепването на ангренажния ремък помпата беше с един зъб напред презацепих ремъка и всичко си дойде на мястото колата сега върви както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...