Jump to content

Мнение за 2.4 бензин 177к.с.


Recommended Posts

Колеги ориентирал съм се да купувам Ауди A6 4F бензиново  2.4 най вероятно.Изпада едно на цена ,но пише че има проблем с "позиционери на верига на разпределитен вал",това честно казано не ми говори нищо...Ако някой може да сподели какво точно означава това ,и евентулано като финансова част за отстраняване на проблема горе долу...

Въобще какво ще кажете за този двигател 2.4 177к.с.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега зарежи я тая кола. Само ще ти кажа, че 4Ф за 11 хиляди лева няма как да вземеш читава. Виж сега каква е логиката според мене. Собственика 100% е ходил на сервиз и там или са му казали четирицифрена сума за ремонт или въобще не са успяли да отстранят проблема и изхода е в Порше. Другото което е доколкото съм чел при тоя мотор автоматика е мултитроник, който също бил калпав. Трето ако не разполагаш с достатъчно пара и търсиш по-бюджетен вариант, а непременно ти се кара 4Ф единствената възможност да не се загробиш е да се ориентираш към 2.0 тди с ръчка, като разбира се избереш внимателно читав екземпляр преди да го купиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 000 / ЕДИНАДЕСЕТ ХИЛЯДИ / лева за 4F дори без куатро, бе екстри и без навигация са подозритечно малко пари...Не знам...

Ако държиш да е 2.4 / имай предвид че в тази конфигурация колата не е еластична /, си търси с ръчна скоростна кутия...Според мен...

ТНо да купуваш такава скъпа кола, с явна индикация за проблеми в двигателя е определено неоправдано...

Търси си кола от Германия и/или Кралство Нидерландия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите,очаквам оферта за кола от Германия,задължително ще е бензин и ръчка.Приключих с дизелите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...