Jump to content

Мнение за конкретна обява А6 2.0 ТДИ


Recommended Posts

Това е колата колеги,отказах се от 2.7 мотора,скъпо ми идва ,верно-зъболекар съм но чак толкова не вадя :( 

 

Кажете тоя мАтор като за семеен човек като мен ще свърши ли работа ? 

 

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11383995691563490&f1=details

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работа със сигурност ще върши да ти вози семейството, но личното ми мнение е че този мотор е по-подходящ за а4/пасат. Но пък А6/4F си остава доволно красива лимузина според мен. Може би трябва да се направи обстоен преглед на конкретния екземпляр и тогава да се взима решение. Карал съм служебен Пасат- 2009-та с 2.0 тди-140 к.с. с ДСГ кутия, ами представя се доволно на това купе, на А6 обаче нямам представа как ще е. И все пак зависи какви ще са очакванията ти от колата, какъв стил на шофиране имаш и не на последно място коя моторизация може да потдържаш в добр здраве. Успех в покупката и много щастливи километри !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам комфорт и пространство.с бебе багаж. Е мнооого! Не очаквам динамика.все пак 4 цилиндъра не е каро да подържаш 6. Чух че пукали глави тия мотори? Ерно ли е или има как да се познае читавата кола/ конкретно тази/

Блгодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не погледнеш 4ф с 2.0Т мотора, струва ми се по-удачен избор за конкретното купе. Доколкото съм чел нямат някакви сериозни проблеми по двигателя и периферията. Пак 4 цилиндров двигател, по-приемлива поддръжка и разход от на 6-так. Ако не държиш на дизел , все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел искам защото пътувам. Праея около 35 000 на година. Кажете за конкретния модел колеги,да го гледам ли? Цената добре ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не погледнеш 4ф с 2.0Т мотора, струва ми се по-удачен избор за конкретното купе. Доколкото съм чел нямат някакви сериозни проблеми по двигателя и периферията. Пак 4 цилиндров двигател, по-приемлива поддръжка и разход от на 6-так. Ако не държиш на дизел , все пак :)

Мога ли да ти отговоря, тъй като показва А6 4F за 12 000 лева 2.0 дизел мотор, значи търси нещо в този ценови диапазон покажи ми най-евтината 2.0 Т бензин А6-ца  18 800 лева в мобилето!!! Мислете малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя разликата в разходите при 2.7/3.0TDI  и 2.0TDI не е чак толкова голяма, компонентите които се амортизират основно са на почти идентични цени, окачване и всичко останало са 1:1. Разликата е в разхода на гориво и при консумативите е в смяната на маслото което е в полза на 2.0, но пък с него колите са постни и нямаш вариант куатро.  Отделно 2.7 за мен е безсмислен мотор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е казал , че трябва колата да е от българското мобиле? Пък и 12к ми се струват малко дори и за 2.0тди. Както и да е вече се отплесваме от темата. Колегата е отговорил, че предпочита дизел , поради основателни причини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приготвил съм не повече от 12-13 за покупка.Отделно към 2 за вкарване в ред ако има нещо нередно . 

 

Тази кола е в Германия.Говорих с човека,каза че тр капаро да преведа и след седмица ще я докара ?!? Кажете какво да правя щото чуденката вече е огромнаааааа ;( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с 12 000 лева и капарото на А6-цата я забрави, предполагам, че е измама, само не помня какво стана с предния ужилен от такова капаро, за тънка кола? Оглеждай се все ще си намериш нещо за тези пари, дори може да не е ауди! Примерно за семейна кола, едно малко ванче от типа на корола версо ще ти заспи за тези пари! 

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям мнението , че за тези пари прилична 4ф-ка много трудно. Тази а4-ка 1.9 двигателя, която колегата е постнал изглежда добре. Но ти май търсиш друг клас автомобил или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази обява колега  най вероятно е измама .Човека има няколко обяви все за наточени коли които ми се струва че няма как да се вземат на тези цени . За справка виж  му номера на човека в гугъл и виж какви коли излизат да продава. Интересно мии е също какво капаро ти поиска за да ти докара колата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 % . Бил в хамбург. Търся А6-ца понеже е по-голяма. Вановете не ми харесват въобще 

 

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11383995691563490&f1=details&slink=4rupef

 ето линка ако съм го объркал 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да даваш капаро и да чакаш да ти докарат нещо, че да не стане от умрял писмо.

Отиваш, гледаш, ако харесаш - вземаш и така.

Според мен са ти малко парите за 4Ф-ка, която да не е пълен нужник.

Не се лъжи по ниска цена - или има някаква шашма или измама (например да е крадена), или е тотален гроб.

Безплатен обяд няма. :scherzkeks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми направи впечатление ниската цена. Колега, преди да си видял, чул и покарал колата не си помисляй за капаро или под каквато и да е било форма даване пари напред........Пълно е с измамници ! Ще си намериш хубава кола, но се иска малко търпение. Успех !

Редактирано от astrapower
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги: ) отказах се от капаро и даване на пари.ще изчакам да дойде моята кола дет се вика и така.... Много благодаря на всички,темата може да буде затрита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не разбирам от коли, но колегата казва че колата е в Германия/Хамбург. Колата и другата вдясно не са ли със тези малките швейцарски номера? Реимпорт ли е колата ? Ако е така няма логика да е толкова далеч, а по добре на юг до границата със Швейцария. Лично мое мнение. Времената с капаро май отминаха отдавна при толкова коли на пазара.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми така или иначе каза че колата се продавала вмомента на автосалон в Хамбург ?! След 7-8 дена щяла да пристигне на Горубляне ?! Аз кола от Германия на горубляне не съм срещал . Ще поживеем ,ще видим. Обаче колеги найстина имам нужда да сменя сегашното ауди- с бебе багажа е ужасно много вече а и на седмица правя по 300 км . С А4-ката вече дотежава доста а много ме грабна А6-цата..... Ако някой има познат или е попаднал на читава обява и не си търси за него такава кола...Моля да ме информирате 

 

Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 4F  за 12 000 - 13 000 лева крие доста рискове. По скоро се насочи към друг модел примерно А4 B7, или направо друга марка! Ако държиш на А6 малко си вдигни бюджета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Точно швейцарски номер се вижда на другата кола. Човека продава 5 автомобила и на всичките цените са с по 30-40%  надолу от пазарните, и не е невъзможно да е некоя схема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Така е.

Колегата Audiceco ги вижда нещата в детайли. Той е профайлър-а :))))

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...