Jump to content

Питане относно смяна на фарове


Allen8

Recommended Posts

Здравейте,

намерих пълен комплект следния модел фарове 4F0941029  post-65960-0-08036900-1385327851_thumb.jpost-65960-0-33292200-1385327890_thumb.j

интересува ме какво друго трябва да се купи, за да се монтират на кола с халогенни фарове?

Благодаря!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написал съм човека какво му трябва без цигании - два кантара, преден и заден, кабелак от кантарите до модула, кабелак от модула до фаровете или преходен кабел (морга/куфатек), прекодиране + смяна на пластмасата в ляво от волана защото вече няма да има врътка нагоре надолу. Без кантарите е цигания защото като е под наклон колата им отлепяш ретините на тия срещу тебе, а тва копче е безполезно защото самите фарове са направени да се регулират динамично. Може да се наложи и флаш на модула, че ако е стар ще има драми тип мигат ми DRL-те на 20 секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола днес измрънка, че автоматичните фарове или чистачките им не работели (?!), да видим дали и утре ще го каже същото.

Изкара и една сложна жълта икона, от която нищо не се разбира :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

намерих пълен комплект следния модел фарове 4F0941029  attachicon.giffar1.jpgattachicon.giffar.jpg

интересува ме какво друго трябва да се купи, за да се монтират на кола с халогенни фарове?

Благодаря!

Колега, какви пари ти стъпиха, ако не е тайна?

 

Ако някой друг има представа, също може да се включи? Интересувам се от ксенони, може и да не са фейс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги поръчах моите чакам ги от Германия да дойдат :) ще пиша като ги сложа. Не фейслифтовите, а нормални лупи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте!

 

Колеги, дали някой е правил ретрофит на фаровете?

Дали има компетентен по темата и дали някой извършва тази услуга?

 

Купих си феслифтови фарове, които са и със завиване отгоре на всичко и ще бъде грехота да гният по мазетата :eusa_angel:

Моите са ксенон, но само с вертикално изравняване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...