Jump to content

Кабриолети (89)


esox hunter

  

71 гласа

  1. 1. Какъв кабриолет притежавате / карате ?

    • 1.8 20V (125 Hp)
      3
    • 1.9 TDI (90 Hp)
      6
    • 2.0 E (115 Hp)
      14
    • 2.3 E (133 Hp)
      16
    • 2.6 V6 (150 Hp)
      12
    • 2.8 E (174 Hp)
      10
    • модифициран /тунингован/
      10


Recommended Posts

  • Отговори 1,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да извинявам се за не уточнението от 1л. ми е разфасовката.По между другото през това време го минах втори път и като, че ли вече е по добре не седи така кофти като на петна.Утре ще го мина с инпрегната и ще видим крайния резултат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.07.2017 г. at 19:02, radodivaka написа:

... и ще видим крайния резултат

Сподели какъв е крайния резултат, как се получи финално, най-добре снимка ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа ,резултата изобщо не ми харесва ,може би тъмните бои на Renovo са Ок но червеното е пълно лайно (с извинение) не съм я снимам защото ми е гадно да го гледам но вместо червен в момента гюрука ми е кафяво-лайнян( без извинение:)  )

ако знаех ,че така ще се получи изобщо нямаше да го боядисвам и без това не беше чак толква избелял.Ще я снимам тези дни като отида при нея защото е в гаража

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, както казах погоре не съм виждал с червено, зелено или кафяво боядисани. Явно си има значение. Иначе тези бои ги водят уж от най-добрите, но явно за някои цветове не стават.

Обаче би трябвало след време да се отмие така да се каже и да ти се върне предишния цвят :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадно се е получило с боята. :( Аз преди време разпитах на една автомивка в Студентски град и ми казаха, че предлагат боядисване и импрегниране на гюруци като услуга. И май наистина е най-добре тази дейност да се остави на персонал, който е трениран да прави това и знае какви продукти да използва за целта.

Редактирано от ChevyGunn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па точно на автомивки предлагащи полиране, пастиране и пр. услуги грам нямам вяра :steinigung:

Явно в случая, червената боя не е сполучлива. Синята напр. също прави цвета по-тъмен, но нанесена правилно стои по-добре от оригиналната тоналност според мен. Черната си е черна там няма, какво да се обърква освен недостатъчно количество. Нямам идея, защо тая на Радо е избила на кафяво :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Спомням си, че преди ти липсваха долните странични лайсни, нали?

 

Какво мислиш да правиш с капака на гюрука и с двете малки капачета, които му се намират от всяка страна?

Редактирано от ChevyGunn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сега се карат кабриолетите не се занимава човек ни с ремонти ни с други дейности по тях, само каране :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тъй де, занимаваш се, ама с каране. :hilezh:

 

И аз моя щях да го карам, ако не ми беше умряла бензиновата помпа преди 2 месеца.:eusa_boohoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням ти беше питал по въпроса и ти бях казал, че това са признаци на умирачка. Купи си някоя афтърмаркет или 2ра ръка да си караш сега, а понатам си вземи хубава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен колата вече е с АКМ кутия, но още нямам впечатления, че вчера стана готова. 

Иначе направихме една фотосесия с на Ради кабриото и една ес2ка. 

 

 

IMG_0031.JPG

Редактирано от vectra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Така беше миналата година ;)

 



Чакаме видео от тази година   Audi Cabrio Treffen 2017   Hohenroda

 15.09.-17.09.2017;)

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти хем кабрио сбирка искаш хем "Дългия с аудито" да води :nixweiss: :hilezh:То кой, ще иде никой не може да се мери с него, мен например ме е срам :blush:, нямам самочувствие да си покажа колата  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, аз в момента съм в бокса, но съм обещал на приятелката возене в кабрио като дойде циганското лято.:verweis: Та, октомври или началото на ноември можем да спретнем нещо, ако сте съгласни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...