Jump to content

Кабриолети (89)


esox hunter

  

71 гласа

  1. 1. Какъв кабриолет притежавате / карате ?

    • 1.8 20V (125 Hp)
      3
    • 1.9 TDI (90 Hp)
      6
    • 2.0 E (115 Hp)
      14
    • 2.3 E (133 Hp)
      16
    • 2.6 V6 (150 Hp)
      12
    • 2.8 E (174 Hp)
      10
    • модифициран /тунингован/
      10


Recommended Posts

Цвета е по код, слюдата ще се сменя но трябва да свалям гюрука а време няма, не знам дали и тази  година ще смогна да я довърша и салон искам да правя, надявам се да успея ако не до година :) Тъпото е че беше с нова слюда и от годините висене замина (понеже още нямам гараж)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, някой от вас "боядисвал"/реновирал ли е гюрук? Взех си още един гюрук, но има нужда от освежаване.:nixweiss:

Редактирано от dR32
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам добре са се справили от карбона, какъв винил сложихте ?
Иначе за вложенията и аз като теб и като Жорката и дори ме е страх да ударя тотала макар че водя стриктен опис ;) Отдавна съм на ясно, че тук пазар за тези коли няма, най-много някой да предложи 2-3 хил. лЕа, 'щот по толкова вървяли в мобилето :hilezh:
Сега тъкмо се прибрах от поредното пътешествие с поредните навъртяни 2000 км у нас и основно по чужбинско. Тоя път му изкарах душицата на високите температури, на връщане се случи да карам 4-5 часа нонстоп на над 40С, но машината се справи достойно, климата също, та в тази връзка пак да кажа: "който ви разправя, че климатик на кабрио не е нужен не го слушайте" :hilezh: Сега в петък влизам в бокса за масла и филтри. Впечатления от новите гуми Nexen Nfera SU1 на който му е интересно може да прочете тук http://audibg.com/forum/index.php?/topic/158396-гуми-nexen-n8000-мнения/&page=9

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да му трябва  RENOVO импрегнант, и боята за боядисване на гюрука -СИН цвят отново на RENOVO?

Двете са по 500ml ,лично за мен съм си ги поръчвал,и днес ми дойдоха от Англия,но така стана ,че смених колата и вече не са ми нужни.

Давам ги на цената на която съм ги взел, по спомен нещо от рода на 18 паунда парчето,няма транспорт-защото ми дойдоха по човек.

Чисто нови,запечатани.

Аз веднъж съм третирал с абсолютно същите и ефекта  беше потресаващо добър ,по съвет на колегата  esox hunter .

Така,че ако някой има нужда да драсне или на 0886585558

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой питаше наскоро за боядисване на гюрук, но не знам какъв цвят му е.

Ето една травъл фотка от последния трип ;)

 

8399_1498494193_349_8399.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак 2-3хил не, но имаше хора с по 10к, които вярваха, че ще ахна при вида им...

Забавно е и за какви бартера звъняха, ама поне не ми е скучно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах след 10 г, колко ли ще са оцелели :hilezh:, но си прав де щом е имало "кандидати" с 10 К значи има някаква надежда ;) Добре, че света е по глобален та има и други пазари.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо :zustimm:

Аз не съм мислил за колко бих го продал пък и жената не дава :hilezh:, ама реставрирано и с тоя хардтоп, ориг. рекаро, болеро и пр. 99,9% няма пазар в БГ ;) :razz:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих тема благодаря. А също така имам нужда от тенекеджия , че колата е имала удар отпред преди. Искам да я погледне някой и да каже какво трябва да се направи. Също да се сменят вратите и калниците. За София става въпрос ако е около Гео Милев още по добре :)))

И ако може колегата vectra да каже къде в Гео Милев са тези тапицери. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци един спешен въпрос към тези които са боядисвали с Renovo.Трябва ли да повторя 2ра ръка с боята,че нещо изобщо не ми харесва как стана след първата ръка,мисля, че ще ми стигне за още веднъж да го мина ето и снимка

IMG_20170718_170843.jpg

Дано само не си окепазих тавана :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

За тези тавани се препоръчва 1 л., демек 2 ръце. С една ръка може да остане на петна, ако ти е бил много избелял. Има значение и дали плата ти е памук или синтетика. От постинга ти оставам с впечатление, че си ползвал само половината боя, но от какво шише, ако е от 500 мл. нищо не е !!! 500 мл. едва стигат и то с едно на ум!

До сега само черни и сини бях виждал с реново. Наблегни там, където е било по избеляло. Като изсъхне и му сложиш и импрегнанта, ще е по-добре според мен.

Не мисля, че нещо, ще прецакаш със сигурност поне година, ще е по функционален, така или иначе след това време, ще се върне във вида, който си е бил ;)

 

Редактирано от esox hunter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...