Jump to content

Кабриолети (89)


esox hunter

  

71 гласа

  1. 1. Какъв кабриолет притежавате / карате ?

    • 1.8 20V (125 Hp)
      3
    • 1.9 TDI (90 Hp)
      6
    • 2.0 E (115 Hp)
      14
    • 2.3 E (133 Hp)
      16
    • 2.6 V6 (150 Hp)
      12
    • 2.8 E (174 Hp)
      10
    • модифициран /тунингован/
      10


Recommended Posts

Е такива "майстори" със собствено мнение са ми любими  :huh: Защо не му ги остави да си ги жулне пак за урок и да си ги оправи, като е решил да влага собствено творчество ?

С това окачване и нископрофилни гуми мнооо трябва да внимаваш, къде караш ;)

 

Я да питам аз някой слагал ли си е скрит парктроник на кабриото ? Не ми се иска да дупча броня. Тук мисля Румен беше слагал камерка, но пък на мен и излишни дисплеи в колата не ми се слагат. То няма и приемливо място за тях без да се загуби автентичността и да се загрози таблото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да ти кажа честно единственото нещо което бих сложил на таблото е нави от б6 с големия дисплей.Виждал съм как стои и лично за мен е привмливо.Що се отнася до пактроника немога да възприема бронята с тия датчици.А на майстора не му ги оставих защото това е майстора който я боядиса и направи още неща по нея... уж приятели но в крайна сметка с налагане на мнение и чисти интереси по скоро не е приятелсвто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за парктроника дупчил ли си или е скрит ?

Пусни някоя снимка, как си ги решил парктрониците и камерата.

 

Знам, че има скрити парктроници, но ми е интересно доколко са ефективни, как се монтират и пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее от това дупчене искам да избягам и ако ще през ден да си жуля броните пак няма ги надупча :hilezh:
За кокпита споменах вече ;)

Я понеже видях тая броня да попитам сам ли си я жулна или някъде при майстор е тази снимка.
Питам, че имам една резервна броня на която искам да сваля боята да е готова един вид за боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сам си ги правя нещата от мойстори нужда нямам......а дупченето какъв проблем е ?

 

а и имам поне още две брони , ако реша да не е дупчена слагам друга и те така

 

....а автентичност е малко отживелица , има функционалност...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esox hunter 
Има парктроници със самозалепваща лента, но за да се монтира трябва да се отлепи основата. 

 

Редактирано от krisaleks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, krisaleks написа:

esox hunter 
Има парктроници със самозалепваща лента, но за да се монтира трябва да се отлепи основата. 

 


Да за тези ги знам и съм ги мислил като вариант, но ме разубеждават ;)

Има едни с 2 или 3 сензора в платката на номера та евентуално съм се загледал в тях. Знам и съм наясно, че няма, как да се сравняват с 4 сензора напр., но все е нещо. А и нищо освен платката за номера не се сменя.
Неудобство е само, че трябва да минат още едни кабели през багажника, а това при тези коли е малко проблемно нещо, но може да се преживее :)


 

Преди 1 час, rams написа:

...а и имам поне още две брони , ако реша да не е дупчена слагам друга и те така

....а автентичност е малко отживелица , има функционалност...


Аз за съжаление имам само една задна броня и нещо не ми изпада читава втора таква. А пък да съсипя с дупчене сегашната броня нещо сърце не ми дава :hilezh:
А относно "отживелицата" и автентичността е тук не съм съгласен, но това си е мое лично мнение! Всеки си решава сам за себе си ;)
Наясно съм, че ще дойде ден в който електроджендърите, електрофилите или както там се наричат, ще  наложат да се изкормят тези коли и да им се сложат ел. двигателчета и една дузина батерии, ако искат да съществуват, но до тогава искам да се радвам на ретро в максимално запазен вид ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, разгледах ги даже видях, че този който е само със зумер е и по-евтин, аз предпочитам само звуков, досъатъчно ми е! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изборът е едната страна по-интересното е часта с монтажа,така че да работи максимално добре. ;)

Колегата погоре казва, че нещо се разлепяло на бронята преди да се залепи сензора ти казваш, че може и без и ми стана интересно, как точно се монтира ?

Сензорът е цяла лента, ако правилно съм разбрал от снимките в линка или са няколко ленти, които се лепят ?


п.п. Намерих едно филмче, забелязах дори, че не я лепят направо, ами правят и кривки със сензор лентата и "препятствия" дори заобикалят ;)

Ето може на някой да е полезно:
 

 

 

Редактирано от esox hunter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги,някой знае ли как стоят нещата от към доставка на части от Полша?И някой може ли да съдейства за евентуална моя покупка от там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Полша избягвам, колеги са ми казвали, че много мамят някои тарикати там! :eusa_think: И аз бях се засилил пред време за едни неща, но се отказах. То не че и в Германия и Англия няма шмекери, но малко по-добре работата. Все па,к ако намериш човек да ти съдейства може да опиташ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Ето обещаните снимки на кабриолета.Пускам няколко как е била преди и как е сега.Цвета се променя според светлината.Някой от снимките съм скрийнал и се е развалило качеството защото са по 12 мб 

20191218_161049.jpg

Screenshot_20191218-174237_Gallery.jpg

Screenshot_20191218-174214_Gallery.jpg

20191218_173515.jpg

Screenshot_20191218-174541_Gallery.jpg

Редактирано от vargala
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте колеги,снощи гледах един клип в който кабриолета имаше салон със задни подглавници.Та от кои модели става салона за нашите кабриолети?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кои модели стават предни седалки е дискутирано в темата и подробно описано!

Задни с подглавници за този кабриолет няма и не са произвеждани и по-добре, защото задни подглавници само загрозяват линията на колата, когато е открита ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
На 29.11.2019 г. at 16:05, esox hunter написа:

А имам US стоп-мигачи, но не съм ги сложил да си намам разправии с КАТ-аджии и пр. Държа си ги за резерва ;)

На твоите европейски, какво им е, карай си с тях.
A ако визираш тези американските половинки, които заместват целия стоп то  те и в щатите не са евтини никак, а и самото им изпращане е майка си и баща си...Много поскъпнаха пратките от щатите.
За мен лично целия стоп седи мн. по-красиво :)


А за Жорката не знам, трябва да си питаш него ;)

p.p.  Това имаш предвид нали?

8G0945225B_00.jpg


Сега погледнах да видя, как вървят и цената няма да ти хареса .....ама никак :hilezh:

Няма да имаш проблеми с куките ако си ги сложиш катах ги близо две години и всичко беше наред лошото е с номера защото квадратният който ти дават е голям и трябва да го огъваш

На 29.11.2019 г. at 17:49, Georgiiii написа:

Ами стопеве се наморат. Аз лично имам 3 от 4те парчета но не ми се разделя с тях. Цената е да речем $300-400 за цял сет и от време на време продавам но много рядко има. Нови също се появяват тук таме

 

Vargala с какъв двигател си?

 Здрасти трябва ми левия стоп от американските ако го продаваш и не е комплект

На 29.11.2019 г. at 18:14, esox hunter написа:

Одеве хвърлих поглед по европата, как вървят US стоповете и гледам над 200 евракита бройка  :stupid:....за сет над 400Е , а и мигачите, ако са US още по едни 50-60Е бр. и ... :hilezh:

vargala, ти от кой град си ?
1,9 тди имаше Любо от Варна (LUD sAUDI) , но се раздели с него преди време.

Няма такова нещо в Германия са по 260-280€ за комплект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парктроника тип "лепяща лента" имам го същия само със зумер на Голф 4-ката и да,върши работа.

Взех го от АлиЕкспрес за нямаше и 20 лв.

Иначе на Аудито задната броня беше дупната така или иначе и затова сложих стакъв със сензори които обаче периферивта им се лепи отвътрешната страна на бронята и сензора става наравно с бронята както е на по-новите коли вижда се едно кръгче колкото 2 стотинки.

Много добре стои ,но още не е довършена колата и няма снимки.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми дойде от Алито преди повече от месец такъв лепящ се парктроник, но не съм го монтирал още. Ще го сложа някой ден живот и здраве, ама както е тръгнало сега не е спешно ;)

Успяхте ли да разтъркате кабриата на открито преди да почнат с тия поголовни карантини, забрани за пътувания и пр. ?
Аз моето успях 1 път да го изкарам да го покара един спешъл гост френд от чужбина да види, кво е да караш кабрио  по бг пътища :hilezh:
Явно тая година ... септември, ще е май ;) 
Важното е да сме живи и здрави и се пазете :)


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...