Jump to content

Ауди купе б2


Recommended Posts

Здравейте колеги :)
Ще се радвам да намеря информация за някое ауди купе, ккоето се продава или някое зарязано някъде.
Имам голямо желание да възстановя някое от тези легендарни аудита  :)

img00689201102081327.jpg

Редактирано от quattroB2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Скъпичка е ама поне няма нужда от голямо реставриране! Успех с начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това бижу от емсиауто съвсем ще забравиш че имаш автомобил. бензиностанции рядко подръжка никаква абе голяма скука това само да караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ако някой търси да си човърка ....Може да ползваш парцалче само хихихи . Ако се вземе някое евтино и с фронт за работа ще стъпи над тази сума ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам от първа ръка.

Много лесно се надхвърлят тези суми.

Моето стои в гаража вече 3 години, лошото е, че нямам никакво време да го довърша.

Надявам се, напролет да довърша колата отвън и да почна с интериора. Само това остана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че в повечето случаи си трябва кола донор (най-изгодно) . . . . Удобно е в тази тема да питам , има ли друга в която се споделя инфо къде има части за б2 или някой ако има за продан ... ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че е по-вероятно ако тръгна да реставрирам някоя такава кола да прехвърля цената от тези в обявите но някак си ще я карам по-удовлетворен



а в интерес на истината имам и 2 коли донор само че четириврати :) от който най-вероятно ще стане 1 възтановена четири врата ако не намеря някое самотно потънало в скръб и прах купе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобни коли само с обикаляне и убеждаване на собственика става. При дядо ми в блока живееше един друг дядка, ама вече минал 85 и имаше BMW 2002, което повечето предполагам знаете колко легендарна кола е. Колата от 10 години седи под един навес само колкото да не я вали, около нея всичко е в бурени и трева. Дори и да не съм фен на марката го убеждавах няколко пъти да ми я даде и че ще му дам 2-3 хиляди лева. Накрая дори му казах той да си избере цена, ама човека като каза НЕ, та НЕ. Наследници няма. Най-вероятно така ще си остане тая кола и човека някой ден като почине някоя братовчедка ще викне Надин да я приберат за 200лв. Просто търсене от ухо на ухо някой да е чул да има в някой двор такава кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава кола вече е почти невъзможно да се купи....Ако едни 3000 лв. го спират човека.....за каква реставрация говорим  :nixweiss: Дори да се намери нещо за 1000 лв. , купето ще е паяжина от ръжда, салона тотал щета и т.н.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Напълно съм съгласен с това и съм убеден че няма как да намериш нещо на тези години по което да хвърлиш малко пари за да запрелича на нещо.
Просто питах ако някой е забелязал някое такова купе някъде в някой двор например или има но не му остава време/пари да го възстанови.
Не мисля че тези коли заслужават да изгният в двора на някой пенсионер който да се чуди как да свърже двата края и да я даде за скрап :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная много хубава база. Свети (не като на Емо, всичко е ОРИГИНАЛНО и свети без да е реставрирана), бордовете на седалките са оригинални и не са дори протрити, също педалите и волана. Собественост е на мой познат от 1994 година и е стояла винаги в гараж и никога навън. Зимата се кара много рядко, колкото да се раздвижи.

 

Няма да ти хареса цената обаче ...  :unsure:

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Някой да знае какво стана с варненското купе което се продаваше до скоро в mobile-to , евентуално продадоха ли го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная много хубава база. Свети (не като на Емо, всичко е ОРИГИНАЛНО и свети без да е реставрирана), бордовете на седалките са оригинални и не са дори протрити, също педалите и волана. Собественост е на мой познат от 1994 година и е стояла винаги в гараж и никога навън. Зимата се кара много рядко, колкото да се раздвижи.

 

Няма да ти хареса цената обаче ...  :unsure:

Дай цената на лични....? 

Редактирано от ShpizAudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...