Jump to content

80 В4 проблем


mir4ev

Recommended Posts

Здравейте колеги.От скоро притежавам Ауди 80 Б4 2.0 16в механична инжекция,но я купих с един проблем.Преди да загрее до 65-70 градуся няма да тресе или прекъсва,но след това не може да се форсира и няма стабилни тихи.Махам клемата за 5 секунди и колата се оправя за 1-2 минути и после пак същото.Ако някой може да даде съвет ще съм благодарен.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Имаш в предвид клемата на акумулатора?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно записва някаква  грешка и като откачи клемата на акумулатора се оправя за малко. Закачи я на ВАГКОМ за да се види какви са грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,клемата на акумулатора.Колкото до ВАГ КОМ ще изчака малко,защото първо има нужда от една газова система и ако се няма проблеми на газ,изобщо няма да го правя.Благодаря за помоща

Редактирано от mir4ev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш драми на бензин ги оправи за да не плачеш после с газовото.

Ако ли не изтръгни все де е свързано с бензин и пери само на газ.

Sent from my iOCEAN X7T

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

над 300 преглеждания и никакви предложения.Утре ако е хубаво времето мисля да прегледам и замеря л-сонда и температурен датчик.Ако те са добре ще прежаля кефа да си намеря сам проблема и ще я закарам в работата(все пак бачкам в сервиз).Там ще я закача на газ анализатор и една настройка.Но това разваля кефа да се ровя и търся проблема.Също така ще е забавно да се предвижа от хотел Плиска до Люлин 3 като знам,че на 2 минути трябва да махам клемата.

Редактирано от mir4ev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...