Jump to content

Изработка на втори ключ


Insomnia

Recommended Posts

210лв всичко /+обучение на ключа/ как ви се струва ? Това са обявили като цена на един приятел в един сервиз близо до Студентски град

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ;) Имам представа, колко е струвало изработка на ключ (вкл. обучение и вс. необходимо и то с някои непредвидени трудности) при Владко за друга VAG марка само преди 2 месеца, но не е коректно да го пиша тук, а и вероятно все пак има разлика от ключ до ключ и от кола до кола... просто събери още информация ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140лв ... ключ сгъваем с 3 бутона с обучаването,

всичко... Днес бащата е питал някъв негов познат автоключар в Пловдив ... Дали цената ще е винаги над 200 ... Просто за пореден път съм потресен от Софийските "тарикати" :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така си мислиш, отиди в Баумакс в Пловдив и едва ли цената ще е различна. За един Фиат пред мен обяви цена от 240лв...Много зависи от заготовката каква ще е , т.е. сгъваемия ключ. Останалото е клониране на транспондера и нарязване и вече да знае как да ти го обучи естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

140лв ... ключ сгъваем с 3 бутона с обучаването,

всичко... Днес бащата е питал някъв негов познат автоключар в Пловдив ... Дали цената ще е винаги над 200 ... Просто за пореден път съм потресен от Софийските "тарикати" :))

Колега ,къде се намира този ключар в Пловдив,дай координати,че и на мен предстои тази процедура!Да,в Баумакс ми поиска младежа 220 лв............. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден си направих втори ключ при тези хора (http://locksmithbg.com/page/45/promotsii.html) цената беше 135 лв. с всичко. 

Пластмасата малко не е като на оригиналния ,но пак става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам оригинален ключ, който купувах преди 2-3 години и така си стои.

Трябва да се нареже и обучи.

Ако някой има интерес - на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми излезе 20 лв. (без кутийката )  Предполагам повечето от вас са запознати ,но има вариянт чипа от оригиналния ключ да се залепи на гривната на колата и да не се налага обучаване на новия ключ.Алармата при мен се получи като прехварля само платката от дистанционото в кутийката. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да разбера дали изобщо имам вариант за такъв ключ

post-51070-0-39508200-1399963584_thumb.j ,защото взех колата само с такъв post-51070-0-14259500-1399963642_thumb.j !

Имам централно,със задържане на ключа се вдигат и стъклата,но не знам дали има опция и дистанционно от ключа!От един руски форум ми разчетоха вин кода,та по него ако някой може да ми каже дали я има тази опция - VIN.docx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...