Jump to content

Препоръка за VAG-COM кабел


Recommended Posts

Колеги препоръчайте ми кабел за диагностика който да върши работа и да е най евтин по възможност и евентуално някаква програма с която да работя. Защото всеки път да даван пари за диагностика нестава по добре да си го купя и когато реша да си следя колицата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко искаш да е задълбочена диагностиката която искаш да правиш. Аз ползвам VCDS Release 1.2 и кабел от ebay за 6$ http://www.ebay.com/itm/VAGCOM-USB-KKL-409-1-Cable-For-AUDI-Volkswagen-OBD2-OBDII-Car-Diagnostic-Scanner-/221288918578?hash=item3385d8ee32&item=221288918578&vxp=mtr

 

За сега си ми вършат добра работа. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да преглеждам ЕКУ-то дали има някъде грешки които да оказват влияние  на работата на мотора и на разхода . А колега theshatter тоя кабел който ми показа същия ли си купи и колко излиза докато стигне до БГ ? . Др колеги не ползват ли кабели за самодиагностиа ?

Редактирано от borislav95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не ползва кабел да си прави диагностика нека сподели какъв колко $ и от къде си го е закупил .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, ще ти дам контакт за кабел, около 25 лв. май беше с диск със софтуер, работи безотказно до момента, продавачът е коректен:

 

0894523532 Георги Терзов

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moя е същия като ebay-ският по горе, преди 4-5 години го взех за 30 лева. Идеална работа си върши, но трябва да се има в предвид, че работи само с версии 311n и 409 (които работят само на ХП). Но за сметка на това има VCDS Lite 1.0, който върви на Windows 7 64 бита.

Пробвал съм го на много коли през годините, единствените ми забележки са следните, като не мога да съм 100% сигурен, че е от кабела:

- не се свързва с климатроника на 8L (пробвано на 3 коли, без успех)

- не може да се свърже с ECU-то на А3 1.6 АКЛ (на всички други коли няма проблем)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моята а3-ка е 8л 1.6 АЕН мотор  та такъв кбел ме интересува да мога да си я проверявам ако имам поблеми с нея не за други цели дори и само за тоя автомобил да става няма прблем .До колегата i0rdan  цената е разуна а качеството какво е ще ми върши ли работа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще ти върши идеална работа. Аз си правя диагностика вече 2 години. Сигуен съм ,че ако кажеш на колегата, че си финансово затруднен ще ти направи и отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги вземах си кабел направих една щателна диагностика и ми излезе някаква грешка която не мога да разбера малко сам зле с английския .Ако може някой от вас да я разчете нещо с централното до колкото виждам помпата поне така аз разбирам , кажете и вие  все пак и над нея още нещо за таблото изписва но него хич не го знам какво е що е .А някой знае ли как мога да проверя истинските км на колата ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Извинявам се не се е прикачил файла нещо...

post-86736-0-56459400-1399571475_thumb.p

kjkkk.txt

Редактирано от borislav95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...