Jump to content

Газова уредба за Ауди А4 V6 3.0 Quattro 220hp 2003 година


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

дълго време отлагах, но вече реших да си сложа газова уредба. Моля, дайте ми съвет каква да бъде. Разгледах най-различни марки (Lovato, Landirenzo, Tomasetto, BRC, Zavoli и т.н.). В магазините ми препоръчват газов инжекцион със директно впръскване, но нямам много вяра на продавачи и затова се обръщам към вас. Ще бъда благодарен ако някой ми препоръча подходяща газова уредба за моя модел кола, а също така мисля да сложа и Водородна клетка - четох доста за тях и само положителни отзиви. Благодаря ви предварително за помощта!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с 3.0 двигател и сложих ГИ Ланди-Ренцо преди около месец. Много съм доволен от това как върви и от разхода. Засега имам наблюдения само от разход извънградско и смесен. Съвсем скоро ще видя колко гори в града. Извънградско магистрала и по нормален път с много настъпване ми даде 12.7/100, а смесен разход магистрала, извънградско и градско ми даде 13.4/100км. Аз съм куатро и автоматик. Градското за сега не мога да кажа колко е с точност защото и двата пъти имам по над 90 минути работа на място защото правих ъпдейт на ММИ и после различни кодировки с Вагком. При тези условия ми даде 20/100, така че очаквам реалния разход в градски условия да е под 18/100. Самия ГИ ми го монтираха и настроиха перфектно в оторизирания им сервиз на Ботевградско шосе. Вече 4-ти ГИ монтирам при тях и мога да кажа само хубави неща за сервиза и за ГИ Ланди-Ренцо :). Ако ти трябва допълнително инфо пиши.

Моя двигател е „нормален”, не е ФСИ, кода му е BBJ. Твоя с какъв код е?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

....... а също така мисля да сложа и Водородна клетка - четох доста за тях и само положителни отзиви. Благодаря ви предварително за помощта!

 

Само НЕ прави тази щуротия.........f969e432884bdb893f7d2719e5a39caf_120x90.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Както и предположих разхода в градски условия ми е средно 18/100, това при големите задръствания заради ремонта на Цариградско шосе, по което минавам 2 пъти на ден - сутрин и вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Както и предположих разхода в градски условия ми е средно 18/100, това при големите задръствания заради ремонта на Цариградско шосе, по което минавам 2 пъти на ден - сутрин и вечер.

Колега, знам, че имаш и А4 1,8Т на газ. Каква е разликата в разхода с А4-та?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А4-ката (163 к.с. пак е quattro, но ръчни скорости) в града по същия маршрут дава разход 12-13л/100км, а извън града около 11л/100км. ГИ също е Ланди-Ренцо.

А6-цата дава 17-18л/100км в града - вече имам доста зареждания пълно/пълно. Извънградското е малко над 13л/100км.

Т.е. в града разликата между двете коли е около 5л/100км, а извън града около 3л/100км.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...