Jump to content

ауди 80 тди 1з проблем в гнп


venci b4tdi

Recommended Posts

Здравей те колеги. Проблема е следния. Неска си карам колата сичко ок. Огасям я за 5 мин паля и трака до неузнаваемост. Чукнах авансатора на ГНП-то и се оправи веднага. Искам даа знам този авансатор сменя ли се почиствали се. Дали се продава нов. Ще сум благодарен на всякаква информация.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи как го чукна тоя авансатор.

 

Сигурно е задрало буталото. Слагай масло в нафтата може и да се пооправи, ако не ти трябва друга помпа, защото се поврежда корпуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукнах белия датчик под помпата с един гайчен ключ и се оправи

 

ще пробвам с масло дано се оправи ако не нова помпа. И иначе имам корпус от същата помпа с стария електронен блок но не знам дали ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане, но мисля че са ти се оголили кабелчетата на авансатора... Погледни ги точно където влизат в него и ги раздалечи с нещо изолиращо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Дани да си жив и здрав прав излезе кабелите се бяха оголили. Я ми кажи братожяет ми кара с задържал авансатор имам такъв ако го сменя дали ще се оправи. Той е с същото ауди само че с старата електроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я отварях да сменям оплатнения не е нищо сложно. Ще му сменя корпоса само незнам как да му наглася милиграми те после той е както казах с старата електроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами със старата електроника няма как да ги видиш на диагностика като визуално представяне но имам как да ги нагласиш много лесно .

ще можеш да видиш 10 стойости в зависимост от апаратурата която имаш и 2рото поле е от 0 до 100 което отговаря на предварението а милиграмите бяха на следвашата или по следватата графа ама там колко бях стойностите ако не бъркам нещо от 0 до 80 или там някъде са милиграмите тоето 3-до 9 мг само че с различни милиграми и най вече трябва да имаш усет на ухо да можеш да усетиш милиграмите дали са много или не в смисъл да не хълца но и да не е мудно . Един до няколко ипита и ще се стане .

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а милиграмите бяха на следвашата или по следватата графа ама там колко бях стойностите ако не бъркам нещо от 0 до 80 или там някъде са милиграмите тоето 3-до 9 мг само че с различни милиграми

 

В четвътото са милиграмите и е добре да го оставиш на 10 - 12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изпиташ затруднение с нагласяното , драсни едно ЛС да помогнем ;)
Не е сложно и с няколко обяснения ще ти стане ясно, сигурен съм !

Успех с начинанието !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...