Jump to content

Изкарване на кабели до кората


i0rdan

Recommended Posts

Реших да си сложа колони на кората, за целта ще си изрежа дупки, само не знам как да прокарам кабели и от къде... някой ще ме светне ли. Имам 4 колони 2 отпред и 2 отзад на задните панели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли прокарани кабели? иначе,да логично е от буксите на касетофона, през задната част на таблото, та до корите.. незнам по какъв начин точно се прави, но мисля, че трябва да минават през маркучетата които са от вратата към купето :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора , като видя такова нещо на кола и ми става жал за нея... 

Направете си музика с качествени говорители там,където е предназначено да си ги има , а не тия глупости стил 95 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама от къде да взема аудио сигнала... от буксата на касетофона ли.

Ако е с оригиналния касетофон е.. мааалко по- различно...

Иначе за прекарването на кабелите до говорителите > от касетофона през праговете до говорителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен кабелите са така - от радиото зад кората под волана, от там през левия праг, под седалката и от там - в багажника.

Ти обаче имаш и колони отзад, на 50% си готов. Нищо не пречи да ги удължиш до багажника, ще трябва да свалиш задните кори обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Аз искам задните колони да си останат и да съм с 6... това, което казваш, означава ли, че трябва да махна задните колони от задните сектори ?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...