Jump to content

Нави за А4 Б7


jopeto90

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Заслужава ли си подобна навигация http://www.aliexpress.com/item/Pure-Android-4-2-2-Car-DVD-GPS-Navigation-Player-for-A4-RS4-S4-2002-2008/1795621590.html

има много подобни китайчета, въпроса ми е дали ще може да се сложи без много усложнения, ще бачка ли всичко (функциите на волана, името на песента на дисплея на километража) 

Да не е някаква пародия само. Някой има ли опит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат сложи подобно на пасат и всичко му работи.Но той го купи от магазин и някакъв техен майстор му го монтира.На вид изглежда много добре ама как работи не знам.Знам,че има навигация и бачкала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само знам че изглежда ужасно .... пък какви екстри има не ме интересува !  :( Сложи си оригинално и си гледай кефа ! Никакви китайци мое мнение ! Аз имам оригинално блутут , сложих си навито и работи с две карти с памет по 32Гб  имам нави и изгледа супер ! Отгоре на всичкото ми изписва мп3 името на песента на дисплея на таблото и ми работи мулти волана !!! Е от това повече .... здраве му кажи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая китайската навигация ми се вижда някакво безумие .На мен ми е ужасно грозна,преди години когато си търсих нави ,издирвах 2 месеца оригинално и бих път до Шумен да го купя .Мишле а на това нави което монтира успя ли да прекодираш да пише Ауди отпред  когато го включваш.Нещо и аз се замислям да сменя моето с такова .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прекодираха ми я и изписва Ауди ММИ ... никога АМА НИКОГА няма да сложа друго освен оригиналното ! А специално Мк2  с тези големи карти за музика , този дисплей  направо разцепи мрака! Гого ако намериш такава мятай веднага ще видиш осезаема разлика ! Иначе да до колкото знам за каквато кола я прекодираш - такова изписва на дисплея ! Мисля че ако я сложиш на С4 не може да пише РС4 ... но може и да бъркам ! И все пак като я сложих пишеше Сеат .... а сега ММИ Ауди !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто го бях направил да пише рс4 ,продадох го и сега ми дойде едно от друга кола за части на което си пише мми.Ако не продам колата ще упгрейдна заради по бързия процесор и лъскавия панел.Картите не ме блазнят ,че така и не можах да се науча как на макбука да ги записвам.Правят си някакви копия на файловете и не тръгват .На vw golf 5 със новото нави с хардиска си ги слушам така записани на мака ,но на аудито не става .Преди ги записвах на windows и нямах проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забрави за лъскав панел .... това което е моето това ще трябва да имаш ... онова от А3 не става за А4 дори и с сменен н=панел освен ако не купиш скъп преходник  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

А ако колата няма Нави и се закупи оригинално такова или някакъв Риплейсмънт.как стоят нещата с изместването н панела а климатроника по-надолу. гледам че на тия без нави отдолу пред ск.лост има малко барче (ако мога така да го нарека) ,а на моделите с Нави панела за климата е свален долу за да има място за дисплея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно.... а ако си има така наречената малка навигация (вградената в заводското CD) която е без дисплей и се вземе RNS-e Navi работата плъг енд плей ли е откъм свързване или не точно.  Въпроса е по-скоро,дали на малкото нави кабелите и периферията са достатъчни за да се направи замяната 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчваш си едни такива кабели ,може и без gps антената и всичко става за 5 минути откъм свързване.Другото отнема поне около 2 часа ,да се свали барчето и да се разменят конзолите 

 

 

 

27ddd1f7f7649a30.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази букса квадратната къде се свързва? Питам, защото много къс ми се вижда кабелът. При мен се оказа че има само (+) и (-),  кабел за колоните (само с предни е колата), и антена. Няма ги кановете и трябва да ги търся от някъде :(

 

 

Разбрах, четирите букси за мъжки, квадратната явно в към навито ...........

Редактирано от manturbo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази голямата е за навито, останалите кабели са в зависимост какво си имал преди, на моята б6 е имало някакво озвучение с чейнджър, седяха стойките, но са ги свалили и сложили друго СД,на Ауди Концерт'а май бяха с три букси...и при мен нямаше кан връзката и я намериха някъде вляво до левия крак и сега да чукна на дърво си работи и осветлението и като извадя ключа спира, като го пъхна тръгва и т.н.

както каза колегата gogotzanovsf цялата процедура става за има няма 2 часа, само внимавай с тези пласмтаси, че много се драскат и после седи грозно.

Редактирано от geniustuni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Поръчваш си едни такива кабели ,може и без gps антената и всичко става за 5 минути откъм свързване.Другото отнема поне около 2 часа ,да се свали барчето и да се разменят конзолите 

 

 

 

27ddd1f7f7649a30.jpg

Тоест,ако колата има "малката навигация" се взима комплект букси за преход,взима се и RNS-e navi и става работата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изрязва се отстрани за да може да слезе надолу.Става почти като оригинално ако си достатъчно сръчен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нама как да стане с рязане като оригинално .... Минах този филм с Б5-цата ! 1 ден само докато нацелил профила на навито и хем всичко друго го имах .... Климатроника не се реже и не слиза никъде ... Това не е пързалка .. Двойната конзола си е доста различна а пепелника по-малък ! Мога да предоставя снимки ако някой иска.
Поне при Б5 не може да стане със рязане освен ако не е  оригинално някой от нещата.... Предполагам при Б7 нещата не са  различни ! Климатроника е друг, пепелника е друг а няма как с рязане да стане ЗАЩОТО климатроника не е на шейна а си има точно обосебено място ! Не може да се изреже защото пак ще си седи на неговото място - а двойния дин няма да влезне в единичен такъв ! 


Sended from Iphone 4s

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навито се подстригва около 0,5 см отгоре и около 1 см отдолу! .... след това се слагат парчета и се запояват отстрани  и им се предава форма !

трудно е но не е невъзможно 
 

732.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като последния път видях вграден някакъв таблет нА мястото на навигацията ,таблета нямаше марка а колата беше все едно кучета (цяла глутница са живяли в нея поне година ) :steinigung: .А таблета се управлява от капачка на минерална вода H2O която е на мястото на Запалката ,това изрязване на климатроника ми се струва адски красиво .Дори и някой да го резне с резачка за дърва ( без да го запилва по ръбовете :zustimm:

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам ти, ако не намериш дабъл дин да не режеш климатроника,а само средната конзола или така казано барчето, единствения проблем става, че за да извадип климатроника е нужно да махнеш отново барчето(но за какво ти е да го махаш). Правих такава операция на Б6, монтиране на РНС-Е...

дабъл дин, който го монтираш на другото място,слагаш си климатроника на нужното място(долу) слагаш барчето, и виждаш, че опира на климатроника, по- малко и от двете страни почваш да решеж, докато ти легне хубаво върху климатроника за да не се забелязва...не е болка за умиране, става, но е хубаво да си намериш климатроник от дабъл дин...

ето ти един файл как става операцията...без да се страхуваш режи смело :Д

FULL Installing Sat Nav in A4.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...