Jump to content

Конкретна обява за Б6


Recommended Posts

Здравейте  искам за закупя Б6 1.9-131к.с. задължително куатро.

За сега в нета само тази обява ми допадна-въпреки светлия салон  -  http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11399056688658824&f1=details&slink=6iba1z

Все още не съм ходил при горубленските масони-мисля да отида тези дни.Като цяло забелязвам,че няма много обяви за този модел с куатро система.

Какво ще кажете за обявата?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, на първо четене това, което ми прави впечатление е, че километрите на тази кола са поне х2, да не кажа и х3. Задната чистачка е спряла в противоположно положение от това в което трябва да е. Иначе, като изключим салона, колата е добре оборудвана за годината и модела, но всичко си е божа работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимките, изглежда запазена и салона и купето, е осжен бутона за светлините но това е нормално на тоя модел. Чистачката на задния джамец, при мен стои от дясната страна като е спряла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много наясно с този модел на ауди,огледалата защо са сребристи фабрично ли са или не?

Бутона за светлините от една страна си мисля,че е хубаво да е оставен така а не заменен с нов-втора употреба.Това ме навежда на мисълта,че не се замаскира като цяло колата.

Салона може и да преглътна това,че е светъл само и единствено защото така може да се възприеме,че е запазен и гледан автомобил(понеже се цапа много лесно и си личи ако колата е карана много,незнам мога и да бъркам с това разсъждение)

Като цяло за сега тази си има всичко от това което търся,освен шибидах :wall: който исках да го има,до сега все съм имал коли без и винаги ми се е искало да има,но май много искам и няма да има пълно щастие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях на оглед,нещата които са кофти са:

 

  - жабката е било счупено рамото,и е направено със метално такова(иначе се отваря де :hilezh: )

  - тавана е лепен в Италия понеже около плафона се е бил отлепил-направен е грозно

  - ключа за фаровете

  - има само един ключ при тва доста изтормозен

Незнам дали да я водя в сервиз,и ако всичко е ок да я взимам,естествено не и на тая цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата ми се виждат да са хромирани,а не сиви.Салона на мен доста ми харесва отваря колата и стой по-свежа.Един ключ за светлините си е скъпичък за тази кола оригинален.Ключ можеш да си направиш,но тавана си е притеснително повече внимание обърни на него.

Сервиз задължително.

Иначе до към 8 ако можеш да я свалиш е добре.

Редактирано от GSI90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще свали до 8000лв,понеже знае какво продава този модел с куатро и този двигател трудно се намира а и си има екстри.За около 8000лв вървят моделите без куатро и без екстри.Незнам какво да правя да чакам друга или да взема тази?

Гуми също видях,че няма та и гуми ще се взимат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително оглед с майстор и диагностика. Ключове бол по моргите. Жабката и мойта така я правих, слабо мессто за модела. Мерака те е погнал, което нема лошо.

Но не бързай, огледай хубаво.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

В понеделник ще погледна една Б7 2.0 TDI 140к.с. автомат 2008,двигател който го бях отписъл,но колата е от близки и ще хвърля едно око и на нея 14000лв и искат иначе.

Как се разбира дали кутията е типтроник или мултитроник?

Колата е с предно само не е куатро,това означава 100% мултитроник или бъркам.

Редактирано от люб0о
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На А4/8Е/ В6,В7-на предно автомат,за мене са мултитроник кутия,ако има някаква друга с типтроник -не знам. :nixweiss:

Ръчна винаги предпочитам/мнението е мое,без да засягам никой колега тук/!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Тази кутия каква е  -  http://prikachi.com/images/650/7334650t.jpg

Колата е с предно,има също и пера на волана

BPW това ли е кода на двигателя - 8 клапана ли е или 16

Редактирано от люб0о
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсенето продължава реших да спестя някой лев и ще се насоча към б6 1.9-131к.с.
Харесах си едно във Варна - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11396720720355518&f1=details&slink=6jfppg
- доколкото виждам задните прозорци са с ръчка mhihi.gif (странно е за такова оборудване)
- AMBITION фабрично ли е или правен тунинг някакъв?

Някой да е гледал този автомобил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

Търсенето продължава реших да спестя някой лев и ще се насоча към б6 1.9-131к.с.

Харесах си едно във Варна - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11396720720355518&f1=details&slink=6jfppg

- доколкото виждам задните прозорци са с ръчка mhihi.gif (странно е за такова оборудване)

- AMBITION фабрично ли е или правен тунинг някакъв?

Някой да е гледал този автомобил?

 

 

Тази ходих да я гледам преди месец.

Внос от италия ако има значение,наистина е малко странно да има куп екстри и да е с манивели на прозорците.

От огледа на място за годините си е добре,километража е връщан макар че не си признаха официално  :hilezh:

Иначе парите са и много според мен.

 

Поздрави и успех в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...