Jump to content

Мнение За джанти


grand91

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

joromotoro, тая джанта по-добре за гоуф тройкЪ... за А3ка, BBS с борд, Vossen и общо взето качествени джанти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ползвам темата на колегата, че съм пред дилема пък аз....за а3-ката ?    

или http://prikachi.com/images.php?images/998/7380998N.jpg или http://prikachi.com/images.php?images/995/7380995j.jpg РИАЛ са 8ж, а Дезент-а пък е 7...не знам ще има ли голяма разлика. Сегашните ми са 7.5 и от 8 имат половин см разлика

Редактирано от stefan91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете са бюджетни и нискокачествени производители. Размерът трябва да бъде съобразен с размера на гумите, които смяташ да караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  за тея пари толкос  :hilezh:  Гумите са 225/45 моите 



По-яки са на сивата с-ка . Това е джанта номер 1 за а3 просто...поне за мен де :) а на жълтата джантите, бях чел, че били доста груби джанти 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми харесват и на жълтата и на сивата , но и тези много ми харесват , дори и аз искам да сложа някоя от 3те, и всеки ден различна искам из помежду тях http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11394478274103217&f1=details&slink=6ov09t

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения чар който имат тези на жълтата е, че са големи... до тук! Всеки 2ри кара с такава джанта тип "RS4" O.o Сивите, пак.. оригинални S-кови джанти, стават, но за оригинална Еска :) Доколкото другите джанти които публикува колегата със синята А3ка, според мен Риалките са по-хубави :) 8 J са, тъкмо няма тези гуми 225/45 да изхвръкнат извън джантата.. тип жигула :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете са бюджетни и нискокачествени производители. Размерът трябва да бъде съобразен с размера на гумите, които смяташ да караш!

Да кажеш за фирма която се занимава с производство на джанти от над 40 години и която е имала собствен отбор във Формула 1 нискокачествен производител е просто смешно (за Rial говоря). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, значи Fiat и Renault са висококачествени производители на автомобили по същата логика? Чудничко, купи си :) А Пежо правят страхотни мелнички за черен пипер :D

Разбира се, че говоря за потребителските продукти на производителя. Ако колегата е решил да слага Формула 1 джанти се извинявам за недоразумението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, значи Fiat и Renault са висококачествени производители на автомобили по същата логика? Чудничко, купи си :) А Пежо правят страхотни мелнички за черен пипер :D

Разбира се, че говоря за потребителските продукти на производителя. Ако колегата е решил да слага Формула 1 джанти се извинявам за недоразумението.

Отново супер неподготвено изказване с нямащи нищо общо с темата сравнения, но както и да е да спрем със спора до тук ;).

А относно Rial-а показан по-горе, малко ми прилича на една от фабричните джанти за Corsa D. На сайта на Rial има конфигуратор и можеш да сложиш джантата която си избрал на 8l да видиш горе долу поне как би изглеждала.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнението бе изцяло и еднолично твое и да - нямаше нищо общо с темата щото не говорим за Ф1, а за A3 и да - всеки има право на мнение и лични впечатления, така че спорът е излишен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем колега ;). Все пак свършихме и някаква полезна работа в тая тема :). Rial  са хубави джанти като качество. Може да не са топ клас, но са наистина хубави. Колегата Муун просто не се изрази правилно. Искаше да каже както с Рено и Фиат, че не са премуим марка за разлика от Ауди да кажем, така и Rial не са high-end джанти, но за ниско качество не може да става и дума.

 

И муун "Сравнението бе изцяло и еднолично твое и да - нямаше нищо общо с темата" това не го разбрах. Аз сравнение не съм правил с каквото и да било :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и така даваме кадърни мнения тук да питам още нещо за съвет. Както разбрахте до сега :hilezh:   нещо много мислих дали да сменя джантите, като цяло не са ми чак толкова лоши, още повече, че преди малко ми хрумна идеята ако колата е по-ниска дали няма да стане доста добре със сегашните ми джанти, ще сложа и снимки на колата както е сега. По принцип съм запланувал за след време да я снижа в рамките на нормалното хем заради стабилността, хем заради визията. И си мисля, че няма да е зле. Ето и снимка на колата http://snimki.be/view.php?id=76513  http://snimki.be/view.php?id=76514

Редактирано от stefan91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпитай дали амортисьорите ти ще издържат само на едни спортни пружини, ако стане ще си бомба, хем устойчива, хем не возеща адски твърдо... ПРЕДИ другите да почнат да ме нападат, че тва е голфарско и може някъде да се убиеш, един приятел сложи само пружини на газови амортисьори и няма никакви проблеми вече 2 години, сега сложи на другата си кола цялостно спортно окачване(пружина + амортисьор) и каза, че е нетърпимо твърдо... на всяка дупка и легнал полицай мине ли с по-висока скорост от 20 км/ч се отлепя от земята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам а3-ката с маслени или газови е ? всеки различно казва. Ако са газови, варианта само пружини не е зле, ако са маслени малко нож с две остриета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи я с маслени и пружините, но амортисьорите бяха изпуснали.. сега е с газови и както казах, 2 години няма грешка :) Че дори в последно време колата седи в гараж и се изкарва 1 път в месеца и пак не са изпуснали... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да се включат по-разбиращите :D До колкото знам газовите съскат при минаване през легнал полицай.. мойте поне така правят :D Най-добре поптай майстор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мойте съскат, като ги натиска силно на място, също се чува леко :) има едно стикерче с надпис на тях, като махнеш джантата ще го видиш, може да се види номера с бувките там и  в гугъл да се провери може би....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Супер, така биха изглеждали много по-добре на колата.. просто защото изглеждат по-плътни, че със старото черно изглеждаха много тънки :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...