Jump to content

Аларма за А4 б5 - OCTOPUS YK143- мнение?


Recommended Posts

Колеги модула за централното който е на фирмата  Meta System на А4- ката отказа да отключва и сега само заключва. Реших директно да сложа една аларма с цел хем да заключвам и отключвам, хем да издава звук при заключване  и хем да вдига прозорците и хем евентуално да писука при евентуален удар или нещо от сорта. 

С една дума да надградя неработещото сицентрално в момента.

Та някой запознат ли е с тази аларма става ли за вакумното заключване , ще прави ли много мизерии и т.н?

Хареса ми защото е еФтина и защото няма да мъкна дистанциоона отделно а само ключа както е сега.

 

Дайте ми акъл.

 

P.S http://olx.bg/alarma-za-kola-giordon-i51066151

http://olx.bg/nova-alarma-za-kola-2-br-distantsionni-super-kachestvo-i10445869

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел с а4 97 сложи за 40 лева китайка и колата се заключи и човека не можеше да излезне та идва алармаджия спешно, ако сериозно си се спрял на такава с ключ вземи най скъпата такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз на предната кола си сложих такава аларма и съм много доволен.Има всички нужни екстри и е с доста голям обхват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на продавача, да ти снима упътването, там в него трябва да пише дали става за вакумно и електрическо заключване.

Преди седмица монтирах подобна аларма, имаше си джъмпер, който се позиционира на определено място в зависимост дали колата е с вакум или с ел. заключване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става и за вакум и за ток. От доста време ги монтирам тези аларми и съм много доволен. досега нямам клиент да се е оплакал за каквото и да е. Има само един недостатък според мен и това е че като отвориш шоф. врата и мигат мигачите. ако я оставиш отворена ще мигат 30 секунди. на старите аларми имаше опция да го махнеш това, но на тези няма.

Другото кофти си е от колата, че трябва да търсиш сигнала за отворени врати, преди модула. Защото плафона гасне със закъснение. Иначе дистанционните са много добри. 

Само не връзвай прекъсването на запалването. че да не те дърпат до сервиз. колата си има имобилайзер и ако на крадците им е лесно да преодолеят заводския имобилайзер, то релето на алармата ще го шунтират със затворени очи. така че се обезмисля неговото слагане. Само може да хване нагар и да не запалиш след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тази аларма като задържиш отключването спуска ли стъклата до долу и като задържиш заключващия бутон сама да вдигне отворените прозорци? Предупреждение за отворена врата при заключване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Много ще съм благодарен ако някой ме насочи къде във Варна мога да отида и ми сложат алармата , но качественно без изпълнения по метода на плюнката :)

Много съм благодарен предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Караш по крайезерния път, стигаш жп. гарата и на бензиностанцията в ляво, преди завоя за ведомствената книжарница (и преди спирката) ще видиш в дясно един сервиз в дворчето, там има един едър юнак алармаджия, отделно е от сервиза, аз лично съм много доволен. Малко е тегав и разпилян, но не му вреди на крайния продукт :hilezh: .

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 А телефон негов дали имаш случайно.

Дано е актуален, че е от преди близо 7 години: 0898508332, Стефан Сарандалиев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...