Jump to content

Скоростна кутия!!!


pacco76

Recommended Posts

Здравейте ! Имах проблем със скоростната кутия която започна да рита след смяна на маслото,който беше решен след смяна на софта! Два месеца всичко беше ОК.но.......проблема се появи отново :(  Някаква идея от какво може да се получава това??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Глдам си от Варна, да беше в София да ти кажа къде да идеш ама така... Може да са доста неща. 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото в Порше Варна го сменях,мисля че не би трябвало в него да е проблема.А относно адаптацията , в Порше ми казаха че кутията сама си правила адаптация след смяна на софтуера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера започна между четвърта и пета,днес между първа и втора :( Не не винаги! Също се усеща някакво блъскане като превкл



от D на R

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах едно 3.0тди с проблем между 3та и 4та и окотих кутията за 10 минути...Нещо изтропа брутално и повече колата не помръдна и после нова кутия втора употреба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още някой лев за ауди да ти отключат мехатроника...

И още някой лев да смениш маслото и там...грубо излиза 1500-1700лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото в Порше Варна го сменях,мисля че не би трябвало в него да е проблема.А относно адаптацията , в Порше ми казаха че кутията сама си правила адаптация след смяна на софтуера!

Отиди и питай изрично да ти направят адаптация. Това, че сама прави няма нищо общо с първоначалната. Почти съм сигурен, че проблема ти е от адаптацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм трудна работа, ваг-комчето ми не работи :) Поръчах си всички тампони по мотора и кутията и като ги сменя,  ще се чуем да я проверим мерси. Ще дойде добре един ъпдейт и адаптация предполагам.

Редактирано от Preslito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...