Jump to content

Маслена помпа на 1.8 АДР


lingerov

Recommended Posts

На 28.02.2019 г. at 17:15, ole написа:

Не ти ли излезна по-скъпо от колкото да вземеш 1.8Т мотор? Питам от чисто любопитство.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 ми не . не ми излезе по скъпо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменихме и лагерите на малкия вал на помпата и пак като загрее лампата светва, и мотора почва да трака зверски. Може ли да е от обтегача на веригите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени майстора. Ти се разсипа с тая кола. Обтегача трака яко. Ако имаш проблем там ще разбереш.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, kostaIliev написа:

 

Като загрее започва да трака адски силно и се чува от него. Но това мислим дали може той да губи налягането на маслото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той трака и когато няма налягане на маслото , породено от друг проблем. Два часа е смяната, но пак не е ефтина.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не трака. Не може да дигне масло и да опъне веригата. Казах ти тоя мотор го хвърляй. Няма да си първия минал по тия мъки.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, vladi написа:

 

Ами и аз не знам вече...

Сменихме с ново: маслена помпа със все цедка, основни и биелни лагери, клапан на маселната конзола, лагерите на блока на вала на маслената помпа, маслен филтър, датчик за налягане, извадено е парче като от маслен филтър от едната магистрала. Последно сменихме лагерите на вала на помпата и врътнахме с гайковерта на 1ва степен и масло излезе от главата от всички изходи... Вече не знам какво е, казаха ми да пробвам с маслена конзола да сменя, но и сменихме клапана не знам друго може ли да дава проблем в нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То така от разстояние е трудно да се каже :hilezh: Но поне може да я свалите, да разгледате дали няма запушване в нея, не е нужно да се сменя. А в двигателя като цяло има ли нагар? Все пак сте сваляли повечето капаци и картера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, vladi написа:

 

Нагар има да, но не е фрапиращ. А и на старата помпа на цедката нямаше нищо задръстено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...