Jump to content

колко гори b4 на газ


Recommended Posts

задравейте как мога да разбера колко е нормалният разход на газ на b4 2,0 моно инжекция градско 90k моят сега е 16:  17 

Редактирано от sevdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да разбереш колко е разхода граДСко когато напълниш бутилката до горе,изминеш 100км. и допълниш пак на същата газстанция.

След това можеш да споделиш колко газ си заредил и колегите ,които са със същият мотор с газ ще ти кажат как е при тях и ще направите сравнение дали твоят разход е нормален,нисък или висок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

благодаря,сега я взех тази кола с нов изпарител е но нещо значи не е нарад.къде да търся проблема,на обороти мирише леко на газ.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

що да е много зависи как се кара, ако пали само на газ и кара на по-малко от 1-2км колко да е октомври месец е бе хора,абт гори колкото моя та ако не се кара и на бензин 14+ си винаги градско късо само газ

Редактирано от sickfuck
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А как може да се разбере дали мембраните са за смяна,защото имойта почна да гори много 18 газ градско,преди не беше така а 14 газ най много,дали е от студа или мембрани,чудасе да ли да ги сменям и то с какви- български или оригинални.изпарителя е БРЦ АТ90Е.моля дайте съвет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свещи и кабели - има прекъсване , неравномерна работа на двигателя , няма как да не се усети на празен ход . Мембраните си заминават след определен пробег. Аз съм сменял на такъв изпарител с оригинални - нямаше проблеми. След това си смених и целия изпарител с нов , общо взето не усетих разлика , явно старият си беше добре отремонтиран.

Редактирано от iovkom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Претрисане или прекъсване няма,но дигна резхода и си мисля че от мембраните,утре ще си ги сменя,но този път мисля да са бг.мисълта ми беше някой ако е слагал бг. да ли е направил разлика във вървене,разход,живот на мембрани,спрямо оригинални/уж/

Редактирано от иво костов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...