Jump to content

Някой ползвал ли е Фюлеринова добавка за масло


Recommended Posts

Хахаххахахаххахахах....

Ако си мислите,че Ники или компания,очаква да продават добавката тук ,и да печелят много се лъжете!

Добавката е доказана в реални условия ,на коли и камиони ,които карат без масло само с нея!

Кои сте вие,да давате оценки на продукт и компания инвестирала стотици милиони и време в разработването на един уникален продукт!

Шепа народ,от една объркана Държавица....

Всеки да кара с каквото поиска!

Продукт който се продава в цяла Европа няма нужда нито от реклама нито от дребни заядливи коментарчета!

П.С Нищо лично! Такива са ни гените! Бай Ганьо,може и знае всичко!

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ийййй брее, а сопри се.

Да ти кажа - възпитание и образование се придобива....и никога не е късно или срамно да започнеш.

 

ПП Проверих, колега, ти беше със страховете от турбините....за толкова време като не си възприел нищо, ще ти подскажа - "флуиден лагер".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти кой точно беше да даваш оценки на пишещите, че нещо не се сещам? Поредния търговец? Акционер в Бардал? Имаш няколко коли с еднакви мотори, които се карат по един и същ маршрут, с едни и същи горива, по един и същи начин като част от тях са с добавка и през определен интервал се прави лабораторен анализ на маслото? Колегите горе просто попитаха... И за финал : http://www.synthetic-solutions.com/gray.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бардала добавчицата за промивка е ток :hilezh: Относно маслата на една и съща кола съм ползвал прочутото наливно масло на бмв, кастрол едже и бардал и работеше еднакво...Единствено след 7-8 х км  фалшификата на БМВ очевидно почна да сдава и падна налягането на маслото  но тва  след злостно каране и на тихи обороти...

Принципно са отворени хора от проспиид и познавам организацията им... Хубавото е че бардала действително е оригиналдълдъ , което не може да се каже със сигурност за други известни марки масла в Бг...останалоте реклама  всяка марка си има определен тип добавки  ако не тази некви други  иначе ще вземе маслото да простее много :hilezh:  не може да е просто 5W 50 премерно трябва да има поне още 2-3 засукани абривиетури

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я покажи къде ми е темата за страха от турбини?!

Сопри се....незнам кво е? Сигурно,че ме светнеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колкото по малко триене токова по ниска температура ще имаш не само при турбината...

 

 

Цитиране на предходен пост!

Ко викаш няма триене???
Вместо масло спокойно си сложи изворна вода следващият път

 

 

 

 

От 10 години се занимавам с добавки и моторни масла...

Кажи как точно се занимаваш с масла?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти кой точно беше да даваш оценки на пишещите, че нещо не се сещам? Поредния търговец? Акционер в Бардал? Имаш няколко коли с еднакви мотори, които се карат по един и същ маршрут, с едни и същи горива, по един и същи начин като част от тях са с добавка и през определен интервал се прави лабораторен анализ на маслото? Колегите горе просто попитаха... И за финал : http://www.synthetic-solutions.com/gray.htm

Точно! Акционер!

Очаквам от такива като теб да направя десетки левове!:)

Кажи как точно се занимаваш с масла?

И къде е прословутото притеснение???

Ако искаш да разбереш как се занимавам слез от Смолян в ГрадЪ и ела да видиш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От такива като мен можеш и стотици хиляди да направиш, ама трябва да успееш да се обосновеш (което на този етап хич не ти се отдава)[emoji1]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Съмнявам се...:)

А и защо трябва да ти се доказва нещо? Кой беше ти?:)

Всеки да кара и мисли каквото иска!

Живи и здрави!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къде е прословутото притеснение???

Ако искаш да разбереш как се занимавам слез от Смолян в ГрадЪ и ела да видиш....

Ако държиш ще изровя старите теми, където обясняваш как сменяш масло на 6к км и охлаждаш дизелова турбина на стокова кола 5 минути:).

Като го написах това се сетих да питам - защо сменяш масло на 6к, а съветваш другите да карат без масло, само на добавка?

 

Честно казано не ме интересува как точно се занимаваш, а ми любопитно как заниманието ти е свързано с изказаните мнения.

Не знам защо намесваш Смолян, ако е заради българската добавка, поне хората занимаващи се с производството и са със солидно образование.

Редно е, след като толкова държиш на един продукт и твърдиш, че се занимаваш професионално да знаеш и какво друго има на пазара....а още по-добре е и да си пробвал конкурентния продукт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Сменям на 6 защото мога да си го позволя и тествам всеки продукт на колата си!

Не съветвам да се кара без масло точно обратното:)

П.с. Последната ми смяна е на 10! Когато тествам масла сменям често обикновенно след 6-7 повечето губят визскозитет

На дали всички които се изказаха за Бардал са тествали поне един път продукта...

Типичния страх на Българина някой да не ну вземе левчето!:)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...