Jump to content

Добър майстор помощ!!!


Crazytonio

Recommended Posts

Здравейте колеги. Миналата седмица претърпях лек пътен инцидент и климатичният радиатор даде фира. Та питам дали някой не знае за добър майстор в Пазарджик или Пловдив. Може и в околията дори Бургас. Благодаря предварително.                                                                         

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво искаш да се прави на автомобила? Да смени климатичния радиатор или да напълни климатичната система?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак не ти се занимава отиди при Коцето в Пазарджик (в двора на Медина мед) освен че ще го смени ще ти напълни и системата да ти работи климатика.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пазарджик има един сервиз срещу пожарната. Ползвал съм им веднъж услугите, доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е пазарджи, къде е Бургас ...

Пич виж в подфорума за сервизи, сто процента има нещо. Отделно че процедурата наистина е елементарна и всеки хващал гаечен ключ ще го свърши за половин-един час. Произволен сервиз (дори само за климатици) ще ти свърши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама колегата пита за сервиз в Пазарджик или в Пловдив. Може да е от Бургас, но да има 2-3 любовници там и често да отскача. Само искаме да помогнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе тва с любовниците е върха ама като са развивали тръбите на стария радиатор нещо май са се прецакали и ми казаха по добре някой който се е гъбаркал с тези работи да не станат по големи щетите. Иначе благодаря за препоръките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави се нов накрайник и се карбова наново. При мен излезна 25лв накрайник, 5лв карбоване и 60лв пълнене в Харманли. Вече 1,5год всичко си е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...