Jump to content

Монтаж на ксенон


operator

Recommended Posts

Моите са мислено "под мигача на самия фар" - където е хваната бронята има едни винтове с гайки за 10 ключе. Там бяха хванати баластите за къси и дълги (така купих колата). Аз лично си преместих баласта за къси гори при казанчето за хидравличната течност, защото буксата му се пълнеше с вода и почва да не пали крушката-това от шофьорската страна, а от другата и двата са там само че един срещу друг. При 1.9ТДИ може да имаш повече място горе, така че не ги тикай скрити, че повече се мокрят. Ако не те дразни да се виждат ги слагай, така че да не се мокрят. И не давай пари за скъпи комплекти - няма смисъл - консумативите за XENON са почти като за една обикновенна крушка вече. Като взех колата бях с обикновенни китайски комплекти. После реших да взема един малко по скъп комплект да го сложа на късите с 1година пълна гаранция и съответно да имам моите за резерва. Докато ги сложа и хоп :blush: , уж по-скъпи, уж по-хубави - светна ESP - лампата, ABSа също и вади съобщение за износени накладки - от там айде отделна маса към баласта, че се оправи тоя проблем - благодарение на тоя форум   :zustimm:

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Привет,колеги да използвам темата за да попитам ,може ли да се монтира оригинален ксенон на Б7 ако се намери всичко налично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...