Jump to content

АУДИ 80 1.9 ТДИ 6 СТЕПЕННА СКОРОСТНА КУТИЯ


venci b4tdi

Recommended Posts

Здравейте колеги. Счупи и се скоростната кутия на аудито по точно синхронизатор на 3 предавка. Мисля така и така ще се сменя кутията дали да не сложа 6 степенна от 2.5 тди аел. Но незнам дали има преправяне или е същата като моята. Ще съм благодарен ако някой по разбиращ сподели дали става или да търся като моята ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ми е ясно искам да знам камбаните еднакви ли са шлиците дали схте станат на моя съединител и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма голям смисъл, при 100км/ч примерно на 5та ще ти е по-икономично, отколкото да товариш двигателя на 6-та със същата скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На магистралата и на мен ми се е искало да имам 6-та скорост и да си карам със 140-150км/ч, че иначе отива към 3000 оборота :D Ще следя темата, надявам се ако окончателно си решил да сложиш 6 степенна, да драскаш тука за проекта :) 

Редактирано от Bukmop19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост проекта се размина. Кутията ми се счупи вчера и не можах да намеря 6 степенна на нормална цена. Защото и механизма на скоростите трябва да е от ауди с 2 и цената набъбва. Иначе взех от а4 афн скоростна кутия мисля са еднакви.  

Ако тъпата ми кутия беше изкарала още 10 дена щях да сложа 6 степна но пуст касмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...