Jump to content

Rad00oo

Recommended Posts

Здравейте колеги нов съм във форума и отскоро собственик на А4-ка бензинка.Взех я от Дупница от автокъща я изкарах.Та проблема е следния когато я взех от автокъщата акумолатора съответно беше паднал дадоха и ток и запали.Прибрах я на ход.Карах я 2-3 седмици ии нямаше никакви ядове.Обаче я оставих в гаража за 2-3 дни не я бях пипал ии тока в акумулатора беше паднал реших, че си е отишъл и че не е дозареден както трябва заредих го всичко ок, но пак я оставих в гаража за 2-3 дни ии пак беше паднал ии вече го махнах и сложих от старта астра новия акумулатор които е купуван 03.2013 и съм 100% убеден, че няма проблем в него.И реших, че има утечка и сега въпроса е къде е тя.Искам да попитам някой по запознат къде най-често е този проблем като цяло и във Ауди.Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да откачиш едната клема и да измериш при включена аларма след 2мин каква консумация на ток имаш, много често радиото изключено трепе акумулатора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ходих при електричар и той ми каза това.Какво трябва да му направя на това радио за да не е така.И да вметна същото радио беше на астрата по същия начин вързано, но на астрата го нямаше това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякакъв начин трябва да се прекъсва единия от двата плюса(мисля че беше червения)този който не е за памет на станциите.Повечето автомобили си имат плюс който се прекъсва при изваждането на ключа и там се връзва червения.Аз лично на моята А4 нямам тази екстра и двата плюса съм ги вързал заедно,но СД-то ми е Сони и нямам консумация от него.Имал съм случай с едно Нео което черпеше 200ма в покой и се наложи да прекъсвам червения плюс със скрито копче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...