Jump to content

Масло за двигател ADR ?


NE DIAL KU

Recommended Posts

Какво масло да му сипя на двигател АДР ?  Мисля да му сложа 5W40 синтетика , а досега съм карал с 10W40 на Тотал. Масло не гори ,та мисля да го поглезя със синтетика. Някой от Пловдив да каже къде продават истински масла .    На бул. Вапцаров има едно магазинче за масла продават на добри цени. Тотал 5W40 -4 л -38 лв Вярно ли е ,че Тотала го наливат в Румъния ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не ти гори 10-40 смело сипвай 5-40. За ТОТАЛ знам, че официалния вносител предлага масла от румънската им рафинерия, а дали реално има и масла от Запад не мога да кажа.....абстрахирам се от някои сайтове. Това не означава, че маслото от Румъния е лошо....както и турския Мобил....според мен тези продукти са средна хубост. Карал съм няколко смени с въпросните бъркочи и го казвам от личен опит. Ако докопаш истински немски или френски продукти без значение от марката е за предпочитане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив-колегата ACE!Аз засега карам с 5W50-взимам го от Кокича!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз колата вече  30 000км я карам с Тотал 5/40 (разбирасе се сменя на всеки 10к) и при последната смяна на масло сменях и гарнитурата на капака. Като цяло имаше доста малко налепи и мисля да продължавам да сипвам Тоталчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...