Jump to content

за A4 2.5ТDI koлко струват ремъци и ролки


sergo59

Recommended Posts

надолу надолу.Последно 900 лв всичко при Жоро

и визитка на пътна помощ......

невъзможно при положение че една ролка ти е средна 100 кинта :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ролките са INA,ремъците Гейтс и Контитех,помпата DOLZ,па и пича дава 100 х.к гаранция .Има 7ролки 4 по евтини м/у 40 и 70 лв и 3 по скъпи от 90 до 120 лв

Онзи ден ги смених и за сега всичко е точно.

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ролките са INA,ремъците Гейтс и Контитех,помпата DOLZ,па и пича дава 100 х.к гаранция .Има 7ролки 4 по евтини м/у 40 и 70 лв и 3 по скъпи от 90 до 120 лв

Онзи ден ги смених и за сега всичко е точно.

Извинявам се за оффтопика, как стои въпроса с 1.9 ТДи двигателите? И на тях ли се сменят ролките, ремъците и водната помпа? Става въпрос за А4-ка. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как стои въпроса с 1.9 ТДи двигателите? И на тях ли се сменят ролките, ремъците и водната помпа?

Не , на тях не се сменят. Оригиналните са изработени по патент на НАСА и издържат цяла вечност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ремъци и ролки смених лятото

помпа не -- ако трябваше, щях да знам

цената... нещо като 300-400 ми се върти по спомени.

Аз смених ремъци, ролки, филтри и масло, като я взех преди 3 семици. Всичко ми излезе с работата 500лв. при мой човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ви завиждам за поддръжката ............

Па ако прибави и факта, че с едно читаво чипче започва да върви колкото 2,5TDi без да харчи колкот него, напраооо..... :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше така, нямаше да правят 2.5тди :-)

разбирам ти ентусиазма, ама за толкова пари толкова. Вървенето на 2.5тди ше го сънуваш от нашите 1.9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше така, нямаше да правят 2.5тди :-)

разбирам ти ентусиазма, ама за толкова пари толкова. Вървенето на 2.5тди ше го сънуваш от нашите 1.9

:bia::):) Да си призная честно, въобще ме е интересува, как въври 2.5цата :) Наиграл съм се на вървящи и харчещи коли! Стига ми толкова! А и за мен вървяща е кола, която прави 0-100 за максимум 8 сек. Така че и 2.5цата ми е далече от вървяща.:) Я кротичко до 180, потънал в кожата... :):)

Btw, Sag, бих се радвал да споделиш малко опит в онази тема за фаровете! 10х, предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ви завиждам за поддръжката ............

Много ми е интересно така като каже някой... Ами добре де тези консумативи все едно се сменят всеки ден!? А като се качиш на този клас можи ли де се говори за сравнение.Не мислите ли ,че си залужава разликата в потдръжката,която не е чак толкова голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислите ли ,че си залужава разликата в потдръжката,която не е чак толкова голяма.

Тъй ле?! :hilezh: Ми тогава хората защо не си купуват само коли от висок клас, след като разликата в поддръжката от средния клас е "САМО" 3 пъти по-нагоре!

Всеки си преценява...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...