Jump to content

фабричен ксенон на Б6


vesii

Recommended Posts

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поръчах такива:

http://www.ebay.co.uk/itm/181389866027?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Надявам се да са оригинални. Като ги сложа ще споделя как светят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се види дали лупите са мътни когато ги гледаш фронтално, защото ако ги гледаш под ъгъл отразяват лъскавото покритие на рефлектора и може да ти се сторят като мътни. Ако фара вътре е чист, няма какво да го мислиш. Най-много да е хванало тънък фин слой прах, който почти няма отношение към светлината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и моите. Пристигнаха за 4 дни, което е доста добре. Притеснява ме надписа not for Europe/US. Утре ще ги сложа и ще кача снимки как светят.

7774719c.jpg

7774728T.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Not for in - като цяло няма такова нещо в английския. Но реално това не бива да те притеснява. Снимай ги утре на тъмно. Моята от 2 седмици дясната става лека дискотека. Идва и моя ред скоро.

 

И един съвет от мен: така и така май няма да има валежи тия дни и няма да е толкова студено, по-добре свали фаровете, почисти си ги, разкачи баластите, виж наред ли е всичко, прави ли добър контакт, евентуално може да почистиш рефлектора на лупата и тогава ги сложи.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сам няма да мога да го направя. :) A пък не искам да оставям колата в сервиз да ги пипат. Като цяло не съм имал никакви проблеми, просто сегашните ми китайски крушки просто светят слабо, спрямо тези на снимките на колегата bkolev.

Интересното е, че този селър е премахнал листинга на тези крушки, имаше ги в .de и в co.uk. Реслистнал ги е на ново с нови снимки, което едва ли има значение.

Ето това е търговеца:

http://www.ebay.co.uk/sch/rs02raf/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На В6-цата преди карах с халогенни лампи на късите H7 12V. 55W. Philips Crystal Vision и отзад на самата лампа пише:U not for use in EUROPE/USA K7,т.е. забранени за Европа и за САЩ.

Карал съм без проблеми и светеха много добре.

Мисля,че ксенона на Philips ще свети добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах ги, ето една снимка набързо, в градски леко осветени условия, утре ще кача в пълен мрак как е. На първо четене ми се струват добре.

7778412J.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехееее аз като гледам снимките май светят и по-добре от моите :) честито колега ! Вече няма да си напрягаш зрението по "хубавите" ни улици :) Страхотно светят !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се разберем някоя вечер да ги сравним, а и да се запознаем :) успешна седмица !

Може да се разберем някоя вечер да ги сравним, а и да се запознаем :) успешна седмица !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...