Jump to content

MrGrudev

Recommended Posts

а може ли на а6 олролд 2007 да се направи дневните да светят с ксенона и,втори въпрос къде са светлините за мъгла отзад,защото всичко ми свети и е ново а ми търси крушки за мъгла отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

да подновя темата:

нямам дневни светлини до халогените и съм харесал следните:

https://bktuning.com/product/1170/dnevni-svetlini-za-halogeni-audi-a6-4f-sedan-2004-2008.html

https://www.aliexpress.com/item/Super-bright-Waterproof-OEM-chrome-style-12V-LED-CAR-DRL-Daytime-Running-lights-with-Fog-Lamp/32560698039.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.3K7rda

как мислите, дали си заслуваща високата цена на немските, дали ще издържат 4 пъти повече от китайските? и дали в крайна сметка немските не са китайски :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма нищо общо със ледовете на S6. Сигурен съм че ще ти набива и грешка, да не говорим че се сваля за 2 секунди.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само завиждате , вижте какво е лъскаво  :))))    току виж сте се похвалили и вие :)... с такава придобивка :).... за S6 говоря :)))

Редактирано от ivo.petkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте при мен имам проблем с халогените не мога да ги включа. Крушките не са изгорели защото има функция изпрати ме до вкъщи и тогава светят. Къде да търся проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в копчето отляво на волана?

Когато го дърпаш към теб веднъж и си на къси мисля - трябва да светнат.Виж, ако го дръпнеш два пъти, дали отзад ти светва лампата за мъгла в единия стоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12.02.2018 г. at 11:16 AM, Dan4ote said:

Изглеждат много мангалски.

 

Е, нормално ... виж номера на колата ...:hilezh::hilezh::hilezh:

 

12 hours ago, OvivO said:

в копчето отляво на волана?

Когато го дърпаш към теб веднъж и си на къси мисля - трябва да светнат.Виж, ако го дръпнеш два пъти, дали отзад ти светва лампата за мъгла в единия стоп.

 

Още докато е на габарити светват ...

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...