Jump to content

Въпрос за централното А4 В5 фейслифт


Mladen P. Mladenov

Recommended Posts

Колеги предстои ми смяна на вакум машинката на централното(тази която стои в багажника отдясно). Въпроса ми е следният като сложа новата машинка, ще мога ли да заключвам/отключвам с дистанционното вратите или трябва да се обучава с ваг ком? Някъде четох, че за заключването няма да има проблем, а само ще трябва да се сложи новата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай новата ти машинка да има RF модул, за да можеш да си отключваш с дистанционното http://www.digakom.com/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4. И все пак - като я сложиш, ще трябва да обучиш ключа/ключовете към нея (не с ваг-ком).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То буквата прави разликата, номерата на тия машинки са точно три вида. Напиши на новата и старата какви са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, колега, може ли да си такъв карък  :huh: Старата ти машина е без аларма, но с дистанционно, а новата ти е без аларма и БЕЗ дистанционно... Ако сменяш машинката заради счупено графитено колело, по-добре ще е да пренесеш цялото моторче от новата машинка на старата (там да си остане електрониката, за да имаш дистанционно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубаво, но при отваряне на старата не можах да я сглоба като хората и за това стана и проблема с графитеното колело та незнам дали ще се справя! Мен като цяло ми трябва да заключва и да вдига стъклата , аз аларма имам отделна

Редактирано от Mladen P. Mladenov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигането на стъклата се кодира с ваг-ком. За отключване (с фабричния ключ) ще ти трябва машинка, която има такъв RF модул (както старата ти). Ключа ти е на 433 MHz. Машинки, които ти вършат работа са: 8L0 862 527; 8L0 862 257 D; 8L0 862 257 G; 8L0 862 257 K; 8L0 862 257 P; 8D0 862 257; 8D0 862 257 B; 8D0 862 257 E

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та колеги да напиша резултата. В крайна сметка намерих машинка с този номер 8L0 862 257 G, като я смених само обучих ключа като за целта се минава операцията все едно сме сменяли батерията на ключа. Даже без излишни драми и обучения с ваг ми вдига  и сваля стъклата от дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...