Jump to content

Мнения за конкретна обява А6 4F 2.7 quattro


Recommended Posts

Здравейте ,харесах това ауди .Да ви попитам какво мислите за него по снимките.Някой от форума дали е ходил да го гледа, Като цяло на пръв поглед .

Това е обявата http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11415272060975255&slink=82nf1v

Нещо за продавача ,ако знае някой ,и сервиз в Сливен или форумен майстор да ми препоръчате да и направи една цялостна проверка .

Благодаря предварително за всички мнения .

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами говорих с продавача ,каза че всичко е както на снимките.Колата е в България и няма проблем да се види по всяко време .За цената ми каза , около 15 хиляди лева по телефона .И мисля да ида тия дни да я видя .Да ми препоръчате човек или сервиз в Сливен да я закарам да я прегледат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да е измама в пряк смисъл! Ама освен да има некой друг важен и мнооого скъп скапал се агрегат........   ?!  Такава кола в нормално състояние не струва 15 000 лева. Да не се окаже, че евро са имали впредвид :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз званях на обявата и ми каза пича че е объркал в обявата като е писал града в който се намира,на мен ми каза че е в София колата а не в Сливен,всичко било реално и т.н. но била капарирана,и аз повече несе обадих.немога да кажа кога очно му званях,може би преди 8-10 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...