Jump to content

Мнения за обява А4 В6 1.9 131hp


Recommended Posts

Здравейте Колеги. Обмислям да си направя предколеден подарък .

Доста гледах из сайтовете и тази обява ми хареса.

Ще съм Ви благодарен ако си кажете мнението, макар и само от снимки.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса по снимки. Музиката и салона са от Б7, не че има значение. Декоративния капак на двигателя също мисля, че е сменян. :)

Малко са се изхвърлили с туй "най-високо ниво на оборудване", ама нормално. Аз лично бих я погледнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На таблото се вижда, че накладките са за смяна. А фаровете са много далеч от начина по който трябва да свети един ксенон. Иначе добре изглежда. Ама трябва да се гледа и кара. Успех в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях в обявата да пише, че е с ксенон..напротив пише халоген и фаровете си светят като такива. Относно колата заслужава един оглед.

 

Мен ме притеснява това ,че до колкото се вижда колата е оставена на контакт на една от снимките, но лампата за ESP свети...което ме притеснява от евентуален проблем. При мен светва и след 1-2 сек е угаснала, дори и да оставя на контакт. Друга причина есп-то да е ръчно изкл от копчето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост докато се наканя, мислих утре де, вече е взета колата.Здраве да е , ще изкарам зимата с Б4 ката,

Ако се появи нещо подобаващо ще съм по-адекватен.

Е.. малко ми е кофти де ...май беше доста читав екземпляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждаше добре.... ама никога не се ядосвай за изпусната кола! Повярвай, никоя от тях не е чак толкова невероятна, та да се ядосваш! Коли много..... и много нови обяви ще излязат:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е колега,все ще излезе нещо което да ми хареса. Но наистина си бе добра количката, а салона много се изненадах като видях същия вчера в А6 ( 3.0 2009г)на един приятел,

Търсенето продължава......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...