Jump to content

Помощ за ауди А4


Recommended Posts

Здравейте искам да си взема А4-ка комби и питането ми е следното може ли да ми кажете какви са минусите на този модел спрял съм се на това а това е линка http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11416336374332790&slink=8aycpa гледах го на външен вид е перфектно няма никакви забележки така и вътре не разбирам много но за мен е уникално искам и да питам не е ли малко висока цената каза че до към 8400 ще свали от Швейцария е . Как върви и обслужване ролки ремъци и прочие . Преди това карах А3-ка 1,8 125 96 г  обаче чакам бебе и ми трябва по голяма .

Благодаря ви предварително за помоща .

Поздрави :Адриан

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-скапаното нещо в колата е скоростната кутия. Напиши в търсачката Мултитроник и се кефи.

 

Другото, което е че няма много екстри ама това не е от чак такова значение. Километрите със сигурност не са тези. 

 

Не ми харесва как мазно е лъсната отвътре, лъщи като мазна косица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да си взема А4-ка комби и питането ми е следното може ли да ми кажете какви са минусите на този модел спрял съм се на това а това е линка http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11416336374332790&slink=8aycpa гледах го на външен вид е перфектно няма никакви забележки така и вътре не разбирам много но за мен е уникално искам и да питам не е ли малко висока цената каза че до към 8400 ще свали от Швейцария е . Как върви и обслужване ролки ремъци и прочие . Преди това карах А3-ка 1,8 125 96 г  обаче чакам бебе и ми трябва по голяма .

Благодаря ви предварително за помоща .

Поздрави :Адриан

Изглежда много запазена наистина. Швейцарките са много гледани коли. Моята също е от там и е уникално запазена вътре и отвън. Дори е със същите джанти и салон, само, че моя е пълна кожа. Тоя салон е уникален с алкантарата, поне мене много ме кефи. Минус както е казал колегата е скоростната кутия. За другите неща поразрови се, има много писано за 1,8t. Мойта е точно 150 к.с. като тази. Не очаквай ускорение като на самолет. Колата е пъргава, но си е тежка за 150 к.с., но това лесно се оправя с чип. Височка и е цената на тази. За справка мойта беше обявена на 8300 лв, пак с подгряване на седалките, но има автопилот, беше с нови зимни гуми, заводски ксенон и с 4 ел стъкла. Смъкна ми я на 7500лв. На тази пише, че има автопилот, но няма да знаеш. Аз не виждам на снимките лостчето, което го управлява. Можеш да му го кажеш това и да пробваш да го бориш още с цената. Ако е на Горубляне както ми изглежда, супер близо е сервиза на Цецо и Любо (D-bros automotive) и можеш да я закараш да я погледнат. Доста си ги разбират нещата момчетата. Ако решиш пиши и ще ти дам телефона на Цецо. Ако е читава и я свали на 8000 според мене скачай. Швейцарките си заслужават ;) Километрите в никакъв случай не са реални. Тия Швейцарците не си ги държат в гаража, особено комбита :) Обслужването е в зависимост какви части искаш да сложиш и колко ще ти вземат за работа. Обикновено труда е до 150 лв. Съвет от мене е да си го обслужиш с оригинални части. Можеш да намериш темата на колегата Raino. Той продава с отстъпка, но аз като я взех мойта още не го бях открил и я обслужих с други части, които ми стъпиха на същите пари, каквито по-късно той ми обяви за оригинала :) Мисля, че около 600 лв излизаше обслужването заедно с маслото, но не съм сигурен.

Редактирано от kosio85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега автопилот наистина няма ,много хубави коли са ,но нали знаеш колата е като жената на късмет.Аз има такова само че дизел 

носачите често се сменят ,но като цяло е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като видях как са олели цялото табло с евтин силикон и ми стана лошо...

иначе изглежда ОК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди комби без quattro??? :steinigung: Наистина е цялото в силикон,но ако имаше основната екстра на Ауди(quattro) бих я взел на момента.Не бързай,ако все пак толкова ти харесва вземи 7000лв в десния джоб и му ги покажи. :zustimm: И не забравяй,че с бебе колата ще ти трябва във всякакви атмосферни условия,при един сняг ще е тъпо да слагаш вериги за да ходиш на конслултация,примерно,или да закъсаш в някой пясък  лятото с жена,дете,два дюшека,лодка и 3 чадъра под мишница.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-скапаното нещо в колата е скоростната кутия. Напиши в търсачката Мултитроник и се кефи.

 

Другото, което е че няма много екстри ама това не е от чак такова значение. Километрите със сигурност не са тези. 

 

Не ми харесва как мазно е лъсната отвътре, лъщи като мазна косица.

Няма много екстри - мулти волан, най-хубавия салон, цветен фис (май), подгряване... Джантите са перфектни. Ако имаше quattro нямаше за мислене много :) Отзаде само няма ел стъкла, което си е ташак, ама ти ще се возиш отпред :D

П.С: мултитроника е страхотен, демферен маховик + съединител явно не сте сменяли или сте слагали някви турски по 200-300лв ако си мислите че е по-ефтино за обслужване...

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маховик и съединител на 1.8т са около 1000лв. с труда, далеч от цената за ремонт на мултитроника.А маховика при 1.8т не се разбива лесно, моята е на 260к. км. и няма проблем с него.Само съединител за 300лв. ще сменя.Иначе спор няма, при всяко задръстване се псувам, че не взех автомат,краката ми стават на мекици след 2ч. градско в час пик, но не исках паметник пред блока.Ако работи добре и не ти е проблем обслужването на автомата, няма лошо.

Малко захабена ми се вижда алкантарата.На тези години се протрива и къса много лесно.

Цената е доста висока предвид това, че е с мултитроник и няма много екстри.Повече от 7500лв. не бих дал.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...