Jump to content

Няколко въпроса за А6 2,6


Dj Face

Recommended Posts

Привет колеги.

Отскоро притежавам въпросното Ауди А6 2,6 автоматик и имам нужда от малко помощ и информация.

Ще започна с нещата, които има нужда да се оправят:

1. Копчетата на климатроника понякога работят, понякога, не. Намерих тема и разбрах, че е най-добре да сменя управлението, но да е от А6, а не от друг модел.

2. Понякога ми свети АБС-а. По често свети, по рядко не свети. Когато не свети, АБС си работи коректно.

3. При студен старт на двигателя, понякога играят оборотите. След по рязко подаване на газ се успокояват.

4. При ускоряване, когато мръдна волана надясно, се получава една вибрация. Само, когато е надясно и само при ускоряване. Предполагам, че може да е от каре, полуоска.

5. Докато е студена държи доста високи обороти 1100-1200, като загрее отиват на 800. Това ми е проблем, тъй като колата е автоматик и ми е неприятно, а и се отразява зле на разхода.

В общи линии, това са и болежките сякаш. 

Молбата ми е, да ме насочите към подходящ майстор/сервиз. Искам да си разбират от работата, както и от модела. Напоследък се напатих от "разбирачи". Естествено и цените са от значение.

Редактирано от Dj Face
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчетата на климата се оправят за 15 минути,АБС ще се хване с ваг,2.6 е мн стабилен,обикновено мотора за празен ход не работи коректно или бай пасния проход е затлачен,друг проблем са изгорелите и изпочупени катантии в см колектор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, човека който е писал след теб ще ти излекува колата ,телефона го виж след мнението му.От 4 години и 40000км. от както ми прави колата никакви проблеми нямам,аз незнам ако така ги прави на всички ще умре от глад :hilezh:  :flehan: .Поздрави Пепи!!

Редактирано от krassi_110
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това светене на АБС-а обикновенно се дължи или на лош контакт на буксата на кабела от датчика или на прекъснат кабел. Обикновенно е на някое от предните колела. На ВАГ-Ком като я закачиш ще си каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...