Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

даваи тука 4е и аз сам се навил да перна на моита печка чип :) ся оскорява от 0-100 за 11.3 с 4ип за колко 6е праи 100 ако я напомпа до 140 коня :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай само на мен и то само имиджа за 1.9тди

и нема да те скалпират щото е ясно че се намират лесно, въпроса е какво има в тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай само на мен и то само имиджа за 1.9тди

и нема да те скалпират щото е ясно че се намират лесно, въпроса е какво има в тях

какво трябва да има колега :D

дай само на мен и то само имиджа за 1.9тди

и нема да те скалпират щото е ясно че се намират лесно, въпроса е какво има в тях

:) какво трябва да има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я пусна тази директория такива като VI-MAX, Wankel и куп други ще дойдат лично да ме скалпират :)

брат, те си се продават в И-бея такива ДВД дискове с над 10 000 файла , та не е такъв проблема . Виж какво има вътре е по-интересното . Защото не е важно да "чипираш" колата си с първия файл , който ти попадне без въобще да знаеш какво е правено по него и в резултат като дадеш газ да излизат кълбета неизгоряло гориво ... На мен такива файлове не ми трябват и колкото повече ги има по-лесно хората ще разберат какво е качествен софтуер и какво не е :) . Даже и твойта постъпка ме изуми , защото те мислех за човек , който се кефи на колата си и не е способен на експерименти (поне по форума се бараше за такъв :D ) Ениуей , в крайна сметка всеки има глава на раменете си, за да преценява сам :)

За тези , които с готовност изпробват фрии файлове да имат една идея , че понякога нещата не свършват с хепи енд . Счупена турбина заради овърбууст, пукната ПД глава след прегряване и тн са класически "чип тунинг аварии" . Голям проблем е и прекомерното изпушване , което пак ще кажа е неизгоряло гориво , което догаря в топлата част на турбото като по този начин качва неговата температура 30-40% над нормалната . Ефекта от това е ясен на всички предполагам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе глупости бе! Мятай се на чипове от eBay или от местният сървър и бъди щастлив! Не ги слушай, не се отчайвай от живота! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...