Jump to content

Въпрос относно бутоните на климатроника


OliverQueen

Recommended Posts

Искам да попитам за какво са тези двата бутона на климатроника? Единия би трябвало да е за циркулацията на въздуха в купето, но другия за какво е?

 

maxresdefaultiNZqTol.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш сензор за качеството на въздуха и като надуши пръднята на някой камион пред теб, би трябвало да превключва на вътрешна рециркулация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега при фейслифта бутона OFF липва. Изключването става като се натиска бутона ( - ) "минус" който е за степените на вентилатора.  ( Връщаш степените до 0 и се изключва) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нормално ли е вентилатора на парното/климатроника да работи постоянно? Колата ми е със соларен шибидах и перката върти дори когато колата е загасена. Съвсем бавно върти когато не е на контакт, но въпреки това работи постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам и аз темата - бутона между стрелките за нагоре/надолу за какво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Цитиране на предходно мнение!

Те за тоя бутон е пуснал колегата темата и точно второто мнение отговаря..а аз искам да попитам нещо допълнително..понеже ще сменям салон и ще вземам цяло обурудване (седалки, кори, окабеляване и управление на климатроник, заради подгрев) и се зачудих ако попадна на такова с това обозначение ще разполагам ли с тази функция или просто на бутона ще е отбелязан този знак с това "А", а реално ще извършва функцията, като на по-старото, да се изключва

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...