Jump to content

АУДИ 2.8 193 К.С. ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН


Recommended Posts

Може ли да се сложи газов инжекцион на А4 2.8 193 к.с V6 30v ?

Колко ще струва за този 6 цилидров мотор.

И НАЙ-ВАЖНИЯ МИ ВЪПРОС : РЯРНО ЛИ Е ЧЕ КОЛАТА РЪРВЯЛА КАТО НА БЕНЗИН И ГОРЯЛА СЪЩОТО "ПРИБЛИЗИТЕЛНО"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе за този дзвер не знам дали ще стане,и колко ще струва,ама аз съм с газ инж./от подписа/и разхода е като на бенз,а вървенето е по яко,има повече ряз,не забравяй,че газта е 104 октана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...не може да се очаква нещо евтино при 2.8 V6 мотор все пак... Той не е правен за икономии и нищо, предназначено за него не е евтино...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се учудиш, колко икономичен е този мотор за кубатурата си. Инжекцион може да му сложиш, аз бях сложил на моя. Излезе около 2300, ама цената варира в широки граници, зависи каква система си избереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти (AUDI V6) S4 ли караш или такъв 2.8 V6 и колко ти гори горе долу градско и из.градско. Няма значение дали си с S4 или с 2.8 V6 кажи ми информативно.

БЛАГОДАРЯ БА ВСИЧКИ КОЙТО ДО СЕГА СА МИ ДАЛИ НЯКЪКВО МНЕНИЕ.

Редактирано от mrn87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при S-ките в играта се включнва и турбината и нещата стават други! за останалите газовия инжекцион е най-добрия вариант, проблема е че при тези цени на газта е нерентабилно, щот ще се избие след 5-6 години каране, а до тогава много неща може да се случат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и С4, и 2,8 30 клапана. 2,8-цата гори 12-13 градско, може и по-малко, извънградско 7,5-8. Е ако караш с 200 ще ги лепне 12 сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...