Jump to content

блокиран багажник след откачване акумулатор


raik

Recommended Posts

Добър ден,

 

При опит за решение на скорошен проблем, свързан с платката за управление на скоростната кутия, реших да откача акумулатора за няколко часа. 

 

Слизам да го закача - вратата на багажника (където се помещава самия акумулатор) не се отваря!! Всички врати са отключени, само багажникът е блокиран и достъпът до акумулатора невъзможен.  :unsure: Дистанционното разбира се не работи поради липса на ток в колата…..

 

Благодаря предварително за всяко едно мнение и съвет. На зор съм и не виждам решение.

 

Бен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е след 2005 г. и имаш клемите за зареждане отпред при мотора на десния калник, може да пробваш да подадеш ток от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Ще потърся клемите, въпреки че колата е от 2004…

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Авант,но може би е същото и при седана. Когато ми развиваха запекла свещ,майсторът свали клемите на акумулатора,но докато ме предупреди и аз хлопнах капака Не е подавал ток на изводите отпред,свали задните седалки и нещо бръкна на самата врата отзад,има си някакъв технологичен отвор в случай на проблем за отваряне отвън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че имало неизвестна ключалка за самия багажник. Вижда се ако се oсвети директно нагоре в процепа над номера. :):) 

 

 

Благодаря на Emillion и Mili 75 за мненията по-горе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички трябва да я има и не е толкова скрита, просто колегата не я е видял първоначално. По спомен беше отдясно до лампичките за номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...