Jump to content

Recommended Posts

Картите за 2015 г. 

http://gpsunderground.com/forum/audi/34513-audi-navigation-mmi-2g-europe-dvd-2015-a.html

Днес пробвах тази за Източна Европа и работи, не са фейк, базата данни е октомври 2014 г. 

На втората страница, пост номер 17 е даден торент, от който може да се свали.  :bia:

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка, изтеглих ги през торента. Още не съм записал ISO-тата за да ги пробвам, че трябва записвачка на ниска скорост (1х).

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на предишната версия записани на скорост 4х не искаше да ги чете, затова предполагам, че и на тази няма да иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, :), току записах DVD 2 на скорост 4х, но още не съм я пробвал дали ще я чете :nixweiss:. Най-ниската скорост на записвачката на моя компютър вкъщи е 4х за съжаление.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го чете ако е записан на 4х скорост за съжаление :(. Иначе аз също карам с 1 диск цяла година, просто го записах на един служебен лаптоп, който поддържаше 1х скорост. Сега трябва да пробвам на новия дали изобщо ще може да записва на толкова ниска скорост - в случай, че ти междувременно не ми запишеш DVD-то :).

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, пиши на скайпа ако ги запишеш, ако не аз ще пробвам на другата записвачка да видя дали ще може да се запише на ниска скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги ги пиша на 4x (че не ми се чака :) ) и не съм имал проблеми, преди няколко часа записах новата на 4x скорост DVD-R LG и работи перфектно. За всеки случай си ги врътнете на по-бавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз записах на 2ра скорост един вербатим и върви идеално. Магистралата е цяла. Участъка от Стара Загора до Бургас е вече запълнен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E добре де, ако съдя по колегата N1995 и картинката му и сега липсва. Нищо де, аз съм записал новата версия довечера ще я бодна в dvd-то да видим какво ще покаже. Номер на версия на новата знаете ли, че в торента не пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе брат, това е входа на Бургас, нали има 6-7 километра, които са междуградски не се водят магистрала, от карулката до началото на магистралата, това е което виждаш на картата. Преди нямаше въобще от карнобат ако не се лъжа някъв участък. Ето ти линк за дисковете: MMI 2G Navigation DVD – Europa 2015

 

В момента я ползвам навигацията, има подобрения и из София, и магистралата е цялата. Ще видя като си тръгвам от работа кой номер е. Ако си я записвал вече бодвай смело и карай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, снощи я пуснах всичко е ок. Има я цялата магистрала + магистралата до Маказа (Кърджали). Версията на картата е Europa_10600_2413. Ето и прикачена снимка с версията и на базата.

post-87066-0-92687700-1423206863_thumb.j

Редактирано от koko_d
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Опитах се да инсталирам картата за 2015, но не стана. После не щеше да чете и оригиналния от 2007. Четох някъде, че при същия проблем колегага е записал първо 2009 г. и после пак е инсталирал успешно 2015 г. Някой да има 2009 г., че не го намирам? Моля за помощ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не си чел. Трбява да се почисти оптиката, или от човек който разбира, или с диск Хама за 7 лева от технополис. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...