Jump to content

Автосервиз за стенд на преден мост в Пловдив.


Recommended Posts

Трябва ми такъв сервиз, но да работи и събота. Кажете къде ще ми регулират предницата като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опааа опааа  по полека с найс кар да е добър сервиз , а камоли да е най добрия за каквото и да било ...

 

бягай мноооого далече от найс кар + нема ти се вярва ква сметка ше требе да платиш!!

 

 

ако искаш наистина добър стенд   Пловдив, бул. Цариградско шосе 92 като влезнеш във двора третия гараж от ляво пише стенд предн мост Иван е човека, той единствен ми прави куатрото от раз  също прави диагностика само на ходова част, вече 10на години нчмам забележки към него - гарантирам за човека! за сажаление съм му затрил телефона да ти го дам да му звъннеш и да питаш в събота ше работи ли , по принцип не работи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз в Найс Кар всички коли карам от близо 6 години

Как проблем не видях незнам.......30 лв стенд ебати сметката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опааа опааа  по полека с найс кар да е добър сервиз , а камоли да е най добрия за каквото и да било ...

 

бягай мноооого далече от найс кар + нема ти се вярва ква сметка ше требе да платиш!!

 

 

ако искаш наистина добър стенд   Пловдив, бул. Цариградско шосе 92 като влезнеш във двора третия гараж от ляво пише стенд предн мост Иван е човека, той единствен ми прави куатрото от раз  също прави диагностика само на ходова част, вече 10на години нчмам забележки към него - гарантирам за човека! за сажаление съм му затрил телефона да ти го дам да му звъннеш и да питаш в събота ше работи ли , по принцип не работи!

Ванката е наистина един от малкото хора в Пловдив, който правят едно нещо, но го правят като хората. Няколко пъти съм го препоръчвал във форума и редовно пред познати .

 Това е двора на Лиляна Димитрова до представителството на Ратола, ако не ви говори нищо адреса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка найс кар е бмв сервиз тук сме Ауди форум и колегата пита за стенд за Ауди хавтомобил....

 

и що да дам да ми направят стенд за 30лв на мост  като за 25 ми правят стенд на 2та моста /куатро/ и безплатна КОМПЕТЕНТНА диагностика на ходовата част!

 

 

Митцубиши преди Ванката да вземе новия си стенд , той неможеше да прави стенд на по големи джанти от 18 цола и ме прати на Лаута където беше Бош сервиза на времето при некъв ултра американски лазарен стенд  дето струвал една торба паре.... отивам аз там, залагаме колата и тоя стенд само дето не ми настрои радиото , както и да е!  викат пич готов си /не помня колко пари ми взеха/ излизам аз тръгвам и  оп колата дърпа на ляво....викам си баф мааму пътя да е с налкон ли кво ли - покарах 5 мин и се връщам пак, викам колега колата дърпа наляво - ААА не мое да бъде вика!! слагаме я пак , прави пак стенд , проверки ала бала , вадиме я и пак същото - дърпа си наляво и тва е!

връщам се пак и се почна ....ми с кви гуми сииии.... дефектна ти е гумата сигурно ..... крива ти е джантата....амортисьора ти е заминал -  ако завъртим джантите ше се оправи !! въртяхме ги и пак същото естествено накрая нищо не направиха и колата си остана така....... та взех от шкодата 17ките размених ги с 19ките отидох при Ванката - за 15мин направи колата и всичко си заспа....работи преди 6-7 години тва!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така в събота не работи човека. Работнот му време е от 8:30-17:00.

0898 4111 597 му е номера. В понеделник съм при него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ,че се напълни със всякакви ултра модерни стендове ок, ама на 80% от тях няма кой да работи. Особено на коли с независимо окачване отзад , голямо чудене пада...Ванката още когато беше със стария стенд с канапите, знам за коли , които са ходели при него , за да могат да си калиброват стендовете по тях после от разни други сервизи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено на коли с независимо окачване отзад , голямо чудене пада...

Има доста такива,които грам не вдяват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...