Jump to content

Телефон


Pachito

Recommended Posts

Здравейте колеги,опитвам се да свържа телефона към колата,но ми изписва "Тelephone not installed". Някой може ли да ме посъветва какво  да направя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми много е просто нямаш телефонния модул.

560 лв е оригиналния, порови се из нета фирми които поставят 2 дин системи го предлагат и това, ако ти се дават тези пари.

И аз съм така и бях мераклия, но се отказах да инвестирам такава сума, предпочетох да ги инвестирам в темпомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палиш колата , пускаш Bluetooth-a na телефона и в Devices трябва да ти излезе  нещо от рода Audi UHV 6248, след това му даваш connect .

Кода по подразбиране е 1234. Цялото движение трябва да го наравиш в рамките на 4-5 мин след запалването на колата

Всичко това при условие че имаш телефонен модул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще пробвам ,а ако не стане ще мина и без него. Странно е че слагат бутон за телефон без да има модул :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Другото е parrot за стотина лева има няма и общо взето върши същата работа ,и пак се чува през колоните на колата,има си и микрофон и работи и с гласови команди.

Редактирано от nort
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

модула за ретрофит е на Kufatec и го има навсякъде в e-bay както и в БГ 560-580 лв струва. 60 лв е монтажа с 2 часа труд. и накрая, който пътува с теб вижда кой те търси и може да стане конфузна ситуация ..... за още 500-600 китайците бълват цели системи  с навигация и със симулиран чейндж за 20 диска usb и SD портове и преминаване към 7инчов екран единствения недостатък е управлението от тъч скрийн идва малко неудобно, а и аз на китайци вяра нямам, но все пак ако си бяха напънали мозъците да сложат едно дистанционно с 4 копчета и врътка аз бих пробвал, защото цяла система от Куфатек с цветен дисплей и вс копчета е 2800 евра ,а оставаш на 6 или 10 диска и 2гб sd карти 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май си прав за конфузната ситуация :) засега сигурно ще си остана без тази екстра

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да те светна ако толкова държиш да имаш блютуф за телефона

още не съм го получил, но след много търсене реших да се пробвам все пак са по 15 долара в е-бея

китайците правят едни трансмитери със захранване от запалката обединява блютуф към телефона и фм транмитер към колата и мат слотове за usb и SD 

потърси в е-бея по fm transmiter bluetooth hadnsfree има всякакви ..ясно е че не може да замени оригиналната система и никой не трябва да очаква такова качество, но пък ще слушаш 16 или 32 гб музика без да сменяш дискове

като дойде март месец ще видим що за стока ще бъде..както казах на китайци не вервам - но 10-15 долара пък цена ли е..ако не ми хареса ще го подаря на накой

Редактирано от roggger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здвавейте колеги, едно въпросче!!! При опит за свързване с блутуут, колата ми отговаря че паметта е пълна, още несъм много запознат с MMI опциите и ще съм ви благодарен ако ми помогнете къде да вляза и да освободя памет? Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...