Jump to content

S3 8L - Revo или Superchips


Recommended Posts

Съгласен съм,че никой не се е родил научен.НО,не съм съгласен някои да се учи на гърба на другите и да им се скъсва джоба и нервите после.За това първо се научаваш и после почваш да предлагаш услугите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дразня се когато , някой хвали някого без да е сигурен, визирам колегата по нагоре в темата, където си бил запазил час за дадена кола;

Никой нищо не пише за счупените мотори , а такива са доста;

Нека  Маднес обяснят, при положение че на някой клиент , му прецакат компютара при разпояване , разноските за нов такъв кой ги поема;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Дефакто, всички се обосновават в/у цената, а не на постигнати резултати и пряко сравнение, на поведение на колата, отношение към клиента и фЪн фактора.

 

Както всичко в БГ, цената определя всичко. :)

За съжаление си е така до там ни докараха родните п(ървен)(одле)ци ! Кефа цена няма, но това не важи за България ! Посъветвах момчето да се спре на родните майстори в тунинга, поради простата причина, че не намирам за приемливо ремапа да струва 10% и нагоре от цената на автомобила. Максимум 5%, че и надолу, както е при мен с РЕВО, е да всеки с има някаква мания, виждал сам коли за 2к с музика за 10 или с джанти струващи колкото автомобила! Обикновено подобен род творения са обект на подигравки, то и в Германия има Голф 2-ки за по 50к и в Русия лади за по 40-50к и нагоре, но тук става въпрос и за национализъм ! В България не произвеждаме нито Фолксваген, нито Лада, а и тук не ценим българското, защо не виждам тунинговани Грейт Уолове по пътищата например, затова трябва да ценим и труда на нашите тунери, бил той и без пари... ;) Друг е въпроса, че човек трябва да си отваря очите, в случая Маднес имат достатъчно опит с въпросната S3-ка няма да се учат на нея,a който кара рядка екзотика за 50к и нагоре, нека се бръкне по дълбочко за 2-3к при големите утвърдени чуждоземци за да спи спокойно, не вярвам да му се свидят или да ги няма, въпреки че в Булгаристан всичко е възможно, бил съм свидетел на заменки на апартаменти за S класа, човека си спи в нея и по приятели, но иначе е дупе ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен когато ми потрошиха високо технологичния и екзотичен 1.8 турбо АЕБ двигател,един път се засякох с друг клиент с едно Волво на което дреболиите му се бяха събрали в картера.По горе колегата нали каза ,че ще води някои с кола за 100 бона да му направят ремап за 400кинта.Няма лошо :)

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразня се когато , някой хвали някого без да е сигурен, визирам колегата по нагоре в темата, където си бил запазил час за дадена кола;

Никой нищо не пише за счупените мотори , а такива са доста;

Нека  Маднес обяснят, при положение че на някой клиент , му прецакат компютара при разпояване , разноските за нов такъв кой ги поема;

ние естествено :) поне от както активно работим в сферата на чип тунинг и софтуери, а имено последните около 3 години... за преди това не мога да знам какво се е случвало :) 

Редактирано от devil_vas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да се дразня на ум , като съм хвърлил близо 2 бона за дадена услуга , и се оказва че съ ме хлъзгали въпросните лица;

Проблема е, пак казвам , че винаги се изтъкват позитивите, а негативите да си стоят там някъде в умовете;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ясно, че има и местни представители на въпросните елитни мапери, а не са само местни копи/пеистъри. Ако ще се ходи за чип от бг мастори аз не бих ходил до филибето както направиха няколко познати и после реваха. И понеже скромния ми живот ме е научил, че евтиното винаги ти излиза през дупето, то по-добре 1000лв за чип отколкото 350лв за чип+предизвикани разходи от лош чип :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В крайна сметка след доста мислене отидох в Маднес. Ремапнаха колата, появи се някакъв проблем породен от бубините и кабелите, които не ставаха за нищо. Смених ги на следващия ден отидох пак до Пловдив. Всичко беше 6 :). Колата е 258/400Nm, което е повече от добре за мен. Върви приятно, доволен съм. Е налазиха ме крадливите гниди преди 3 седмици, но не можаха да я отмъкнат :flipoff: . Чакам да излезе от сервиза, че са изпочупени ключалките и ще си бууст-вам на воля :runningdog: . В общи линии това което исках да кажа е, че съм доволен от Маднес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ясно, че има и местни представители на въпросните елитни мапери, а не са само местни копи/пеистъри. Ако ще се ходи за чип от бг мастори аз не бих ходил до филибето както направиха няколко познати и после реваха. И понеже скромния ми живот ме е научил, че евтиното винаги ти излиза през дупето, то по-добре 1000лв за чип отколкото 350лв за чип+предизвикани разходи от лош чип :bia:

мн. са капризни наистина в пловдив,то нямат никво отношение към клиентите си.

А иначе има вече и други мн.добри мапери примерно ,,,,vrperformance,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...