Jump to content

разход на газ 2.4


Recommended Posts

Здравейте,някой може ли да сподели какъв трябва да е разход на газ ?Мотора е 2.4 165 коня 97г  A6 

че ми дава 30 литра градско 

благодаря предварително 

Редактирано от pavlin666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газовата уредба не е за твоя двигател. Сложили са ти по евтин вариант с по малък изпарител или нещо друго не му е там мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реално колко трябва да е на газ градско и извън градско на тоя двигател ,че ми казват че този разход бил нормален за тази кола 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с течна фаза и при нормално каране в градски условия разхода ми се върти около 20л. на 100. А твоята е с почти 100 коня по-малко така, че за мен този разход от 30 не е нормален. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята имаше същия проблем 30 и до 40 е стигала на 100. Момчето което я купи откри проблема от къде е и сега му дава 16 на 100 градско и 10 извън градско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не и взимаш душицата :hilezh:  в смисъл да се набираш рязко по светофари  и т.н      И пак не би трябвало да постигаш повече от 20 ка нещо не ти е наред по колата ...Захрани я с бензин и засечи как е там ситуацията  .. При нормално каране градско примерно 17-8 газ и 11-12 извън...

 

BTW мислех си ,че спаска арчи много а то :hilezh: с 30л минавам 150 км при тва на доста сериозно каране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпарителя е по малък и тези по клапаните дето са ти ги наредили също не са за този мотор. 2000лв струва тази дето е за теб уредба. А ти си дал 1500лв нали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

нямам идея така купих колата от скоро я имам 

http://stargas-bg.com/index.php?option=com_content&view=article&id=10%3A-simgas&catid=10%3A2010-03-27-09-16-42&Itemid=11〈=bg

такава  е газовата на симгас 

Редактирано от pavlin666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпарителя е по малък и тези по клапаните дето са ти ги наредили също не са за този мотор. 2000лв струва тази дето е за теб уредба. А ти си дал 1500лв нали.

Кажи чеСно, че го написа това!? Извинявай за въпроса, но на колко години си!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпарителя е по малък и тези по клапаните дето са ти ги наредили също не са за този мотор. 2000лв струва тази дето е за теб уредба. А ти си дал 1500лв нали.

Брат,вземи спри да пишеш глупости и си намери друг форум,дето се спори за анимация и други такива...

Здравейте,някой може ли да сподели какъв трябва да е разход на газ ?Мотора е 2.4 165 коня 97г  A6 

че ми дава 30 литра градско 

благодаря предварително 

Колега,разхода на твоя автомобил трябва да е от 16-18 градско.Уредбата не е от толкова голямо значение,колкото майстора дето ти я е настройвал и монтирал,въпреки че не съм фен на уредите от бившото СССР,просто са проблемни и има нещо изкривено в тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...