Jump to content

запушен катализатор


dimitar_audiA4

Recommended Posts

здравейте колеги от няколко месеца имам Ауди а4 б6 131 тди ,но на ниските обороти не върви до 2000 никаква я няма на всички предавки,закачал съм я на няколко пати на диагностика но нищо не показва там турбото си надувало нормално от 1450 оборота но уви но иска да тръгва.днес сменях масло и този ми майстор сподели че неговото  мнение е запушен катализатор та някои ако има някакво мнение ще се радвам да го  чуя  благодаря ви  предваритлно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, когато се запуши катализатора често се появява една миризма подобна на сяра, надушвал ли си нещо подобно около колата?аз така преди време послушах един майстор и махнах катализатор без нужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

колега незнам как мирише сярата но има една миризма сладникава поне аз така си го обяснявам но правя сметки събота неделя да сваля катализатора и ще видя какво се случва там

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен при запушен катализатор се губи мощност във високите обороти! Все пак тогава количеството на газовете е много опвече отколкото при по-ниските! А дали е запушен малко или повече, когато газовете са повече е нормално да минават по-трудно! Проблема е друг според мен! Намери добър диагностик, който да прегледа работата на дебитомера, например!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

колега гледаха го дебитумера даже съм слагал от приятел със същото ауди само дето е със 5 скорости и ефекта е същия

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...