Jump to content

централно заключване


cosatka

Recommended Posts

Ето сега ще хвърлиме боб и ще ти кажеме.  :hilezh:

 

Дай снимка на лепенката в багажника и ще разбереш!

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето сега ще хвърлиме боб и ще ти кажеме.  :hilezh:

 

Дай снимка на лепенката в багажника и ще разбереш!

......нямам лепенка до резервната гума ...то ако имаше е ясно , има си декодер ..,но няма   и нямаше да те чакам да ми хвърляш боб......!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето ауди е същото и нямаше заводско дистанционно, но имаше някакъв аматьорски модул,допълнително монтиран за отключване и заключване с дистанционно. Не съм гледал по кодовете какви екстри трябва да има колата. Ако желаеш, мога да ти пратя кодовете от моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглобяваш колата, вадиш модула на централното заключване и гледаш с какъв код е. Дано не е сменян модула. От там нататък се надявам ти е ясно как да провериш. Да не говорим, че има много по-лесен начин, като провериш с VAG COM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички , без дистанционно съм и ще слагам китайско , вече си взех , но не знам как се свързва на колата....

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да ползвам темата на колегата, къде да видя с ваг кома какъв е модула на централното. ключа ми е обикновен, нямам дистанционно на него, колата е А4, 1.9 ТДИ, АФН, 98г. вътре в купето има някакви обемни датчици но модул за аларма така и не открих. съклата ми се вдигат ако са свалени само ако държа с ключа на положение заключено докато се вдигнат напълно или свалят щом пусна ключа спират да се движат. Може ли да се активира нещо с ваг-кома ако са ми свалени стъклата, като си заключа колата да се вдигнат и стъклата, или като св достигнат някакви километри в час да се заключат вратите. Благодаря на всички отзовали се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В багажника, махаш тапицерията на заден десен калник (гледано от зад), не цялата тапицерия, а някъде около задния фар. Вътре ще намериш черна кутия с кабели и маркучи стърчащи от нея. Обвита е със стиропор или дунапрен, нещо подобно. Това ти е модула за централното, алармата и комфорт модула. На него има номер. Ще потърсиш в интернет кои от трите екстри имаш или и трите.

Не можах да се свържа с моя чрез вагком. Незнам дали всички са така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...