Jump to content

проблем с ваг ком


vr6powered

Recommended Posts

..........При мен стана така .Изтрих всичко и преинсталирах наново от диска .Сега при всяко пускане на компа ме пита дали искам ъпдейт ,давам НЕ и програмата си работи .VCDS 12.12. 

 

 

как се връщат стари ъпдейти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги вижте какво стана когато пуснах кабела на моя лаптоп,изписва че вин не може да работи с този хардуер заради драйверите..какво мога да направя за да оправя проблема,като пусна да търси някой контролер пак изписва но респонсе фром контролер...

post-94816-0-38047000-1429280536_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Win7 x64 НЕ може да се подкара VAG COM 409.1! Само на 32-битов и то при инсталация в C:\ или през XP Mode, който лично на мен ми направи драйвърите на нищо след няколко ползвания.

Покажи грешката и кажи кога ти я показва. Опитва ли се автоматично да инсталира драйвери като поставиш кабела в USB-то, успява ли или ти показва, че драйвърите не могат да бъдат открити/инсталирани?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Communications port Windows cannot determine the settings for this device. Consult the documentation that came with this device and use the Resource tab to set the configuration. (Code 34)

USB -SERIAL This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device. (Code 31)

Колега,до преди да се предаде стария кабел,всичко беше ок,диагностики си правех,триех си грешки,всичко ок,обаче след като се развали кабела всичко се прецака....

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега инсталирай си вин7 32битов или хр както те съветват колегите щом искаш да си тестваш колата с китайски ваг-ком, Моят е версия 908 и незнайно защо 7-та му обнови драйверите и той умря. Някакъв колега ми помогна със софтуер който ми съживи кабела и ми го пре програмира на ново и от тогава не му давам нищо да прави нито да сменя драйвери нито да се ъпдейтва, но на вин7 64, не на мира драйверите а като му сложа диска с който го купих вика че не са за тази операционна система. Дано съм ти бил полезен с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...