Jump to content

Държачи за задната кора на ауди а3 2008


sblack71

Recommended Posts

От къде мога да се купя държачи за задната кора?

Или откъде мога да изтегля каталог с номерата на частите и аксесоарите на английски?

Благодаря  предварително!!!!

Редактирано от sblack71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - що е то "държачи на задна кора" !?  :gruebel:

Снимка би помогнала.

Иначе сигурният отговор е - от най-близкото представителство на марката!

За другото можеш да разтърсиш из нета и форума, не е тук мястото да го коментираме, още повече, че опира до (не)легална тематика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това са накрайниците на кората, на които се закрепя за багажника (не тези на които виси), залепени са за кората, но единият при мен липсва (така го купихме). Потърсих в нета, но не мога да разбера дали се продават отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз за първи път чувам/чета за такъв проблем.

Кората разбира се има максимално тегло, което може да понесе и по спомен то никак не е малко (30-40кг. по спомен?), ако обаче е претоварвана - нищо чудно. Другото е ако е била подхвърляна и е падала на "държача".

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се повечето счупвания на "крачето" да са заради претоварване. По- скоро е от напъване при измъкване или слагане ( макар и много лесно) или подмятане и падане. Няколко 3- ки съм виждал със счупено краче, включително и моята. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай снимки. Държачите са закрепени вътре в плстмасата на третата/петата врата, а кората е закачена за тях с "въженца". Ти каза, че са залепени, което не е вярно. От вътрешната страна са с крачета, които влизат през пластмасата и се застопоряват вътре. 

При мен липсваше едната. От един голф 3 за части си взех едното, но то е с различки крачета и не задържа на пластмасата. Залепих го с капчица и до днес (година и 3 месеца) не е мръднало. Не се вкарвай във филми с каталожни номера, Ауди представителства и тн. Отиди в близката морга и си вземи едно от каквато и да е кола. Капчицата е голяма работа ;)

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...