Jump to content

Шум в двигателя


Veselinn

Recommended Posts

Може и да не е  плачевно състоянието още,но е голяма вероятноста да е задрало буталцето на обтегача и да е за хвърляне.Но ако смени маслото с правилно вероятно ще утихне като цяло мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето при мен какво е положението. поръчал съм нов обтегач. като пристигне и го сменя ще сложа пак клипче.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Колега още го чакам . Поръчан е през доставчик от ebay.  Като пристигне ще сложа снимки . Ако ти хареса ще ти пусна и линк към него.

 

http://www.ebay.com/itm/Timing-Chain-Tensioner-Kit-For-AUDI-A3-A4-A6-TT-VW-Jetta-Golf-Passat-Beetle-1-8T-/321279579545?hash=item4acdc15599&vxp=mtr

 

Дано да пристигне тия дни че съм закотвил колата на паркинга.

Поръчан е от този доставчик но компплекта без верига , обявата е махната - цената без веригата беше 83 долара.

 

Сега като видях този сет съжалявам , че не поръчах този комплект с веригата.

Редактирано от thekiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм то тук в Хасково един приятел ще ми го вземе 165лв + 30лв някъде веригата... В програмата дето поръчва пише че за AEB има само made in germany което 100% е измама :D но каквото такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обтегача пристигнал още в понеделник и не са се обадили хаха. Днес отивам да го взема и ще кача снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок само да сменя и маслото и филтрите . Че и те са за смяна. Може и картера да сваля да видя и там какво е положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Чакам с нетърпение клипа :) че и аз смених обтегача с веригата... но уви пак като набирам между 1500 - 2000 rpm си се чува леко чагъркане... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... За около 200 лева с таксите и т.н. моят е хидравличен от по скъпите модели. ....

Колега, те всичките са хидравлични... ма едните се водят електрически за едни 1000 лева :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е екстра и вървежа на колата се промени и звука също . Утихна и е 6+. Просто много съм доволен. Трябва да направя клипче да я чуете. А относно въпроса колко ще изкара - ами колкото изкара - толкова. 

 

Важното е че ми излиза 160 лева , а не 450 или 1112 лева.

 

за 160 лева мога да си го сменям през 2-3 години и ми дреме на шапката. Важното е че под обтегача гарнитурите бяха чао , и от там течеше масло по малко. Сега няма грам капка да капне. И това е също един много голям +

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...