Jump to content

Водачи за ел.стъклата


xaron

Recommended Posts

Audi A4 1995 1.8 бензин 125кс-Стъклото на шофьорската врата спря да се отваря,след това започна да потъва във вратата,което при дъжд е голям минус.Отворих вратата и видях,че двата зелени пластмасови водача,които се вкарват на топчето на жилата,за да бутнат другите водачи,върху,които са закрепени самите стъкла,са счупени.Залепих ги с моментно лепило,но неволно натиснах копчето няколко пъти и се разпаднаха наново...Тръгнах да търся нови,но не намирам никъде(поне в Бургас).Въпроса ми е от къде мога да си поръчам,на каква цена и има ли вариант Б,примерно да си направя сам такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Евро 07 нямаха.Звънях на телефони от 5ти километър,нямаха.Въпросните линкове от по-горе съм ги чел,но за Бургас за А4 няма писано.В два линка на онлайн поръчки се виждат 2 подобни но не мога да съм сигурен от снимката.Във VW ми казаха,че вече не се произвеждат и не могат да ми поръчат нито водачи,нито целия механизъм за вратата...В крайна сметка днес намерих място,където имаше почти всякакъв вид водачи и купих.Намира се като тръгнеш от светофара на КАТ в посока МОЛ-а,малко преди Тихия труд.Някакъв магазин за авточасти има до магазинчето,което пак е за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...